We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Je moet een keer of twee goed kijken, maar dit is de vernieuwde Lexus GS. De luxe zakensedan krijgt een subtiel aangepast front en ook op technisch gebied zijn er wat aanpassingen.
Lexus houdt de GS-facelift behoorlijk bescheiden. In vergelijking met het vorige model zijn de koplampen iets anders van vorm en indeling, terwijl ook de bumpers en de grille zijn opgefrist. Maar daarmee houdt het wat de buitenkant betreft wel op.
De belangrijkste aanpassing vinden we namelijk onderhuids. Vanaf het nieuwe modeljaar is de GS450h leverbaar met een actief stabilisatorsysteem, waardoor de milieubewuste limousine een wat sportiever weggedrag krijgt. De aangepaste Lexus GS is te zien op de aankomende IAA in Frankfurt, midden december staat hij in de Nederlandse showrooms.