AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kleine facelift voor Opel Mokka op komst
Opels cross-over volgend jaar vernieuwd
42
Het is alweer drie jaar geleden dat we voor het eerst kennis konden maken met de Opel Mokka. Opel's cross-over staat op het punt te worden opgefrist. Onze spionagefotograaf liep een ingepakt exemplaar tegen het lijf.
General Motors lanceerde met de Opel Mokka een model dat geliefd bleek binnen het concern. Inmiddels is de auto namelijk als Chevrolet Trax en als Buick Encore in de internationale prijslijsten te vinden en het lijkt erop dat ook GMC wel oren heeft naar de compacte cross-over.
Terug naar de versie van Opel, want die gaat hier tenslotte in een camouflagepak rond. Het lijkt erop dat de Mokka led-verlichting krijgt in de stijl van de Opel Astra en we verwachten nieuw bumperwerk rondom. Ook de achterlichtunits lijken anders ingedeeld.
Op motorisch vlak verwachten we dat de introductie van een 1.0-liter driecilinder met turbo. We verwachten de vernieuwde Mokka in de loop van volgend jaar in de Nederlandse showrooms tegen te komen.
PRIVATE LEASE Opel Mokka
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Opel Mokka 1.2 Turbo 130pk GS Line Automaat Apple Carplay / Stoelverwarming / Camera
- 2025
- 3.905 km
€ 29.495

Opel Mokka 1.4 Turbo 140pk Cosmo
- 2016
- 123.491 km
€ 11.835

Opel Mokka X 1.4 Turbo Innovation | Trekhaak | Elektrisch schuif-/kanteldak | Leder | Camera | Stoel verwarming | Apple Carplay/Android Auto | Keyless | Achteruitrijcamera | Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium | Electronic climate controle
- 2019
- 84.642 km
€ 17.900