AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Hybride Lexus GS naar Europa
Lexus brengt de hybride versie van de GS naar Europa. Het is kort na de introductie van RX400h de tweede hybride in het programma van het Japanse luxe-merk.
Lexus brengt de hybride versie van de GS naar Europa. Het is kort na de introductie van RX400h de tweede hybride in het programma van het Japanse luxe-merk.
De hybride Lexus GS450h is voor het eerst op de IAA in Frankfurt te zien op Europese bodem. In 2006 komt de auto bij ons op de markt. De GS is voorzien van een 3,5-liter V6 benzinemotor die is gekoppeld aan een elektromotor. Deze combinatie kan maximaal 335 pk opwekken. In minder dan zes seconden schiet de auto van nul naar honderd. Lexus claimt voor de auto een verbruik dat vergelijkbaar met dat van 'een zakenauto met een tweeliter viercilindermotor'. De tweede hybrode Lexus staat medio 2006 bij de dealers.
Naast de GS450h laat Lexus in Frankfurt een vernieuwde SC430 zien. Deze coupécabriolet onderging summiere wijzigingen. Het uiterlijk is licht aangepast en ook het interieur heeft wat wijzigingen ondergaan. Voortaan is de SC430 voorzien van een knie-airbag voor de bestuurder, adaptieve koplampen en een Mark Levinson audiosysteem. Vanaf november is de vernieuwde SC430 in ons land te koop.
Tot slot neemt Lexus ook het LF-A studiemodel mee naar Duitsland. Het is een vingeroefening voor een serieuze sportauto. De LF-A is voorzien van een 500 pk sterke 5,0-liter motor. Voorts valt de LF-A op door zijn compacte formaten voor een auto van dit kaliber.
Plaats een reactie