Gelekt: de nieuwe Audi R8!
Deze foto van de voorkant van de nieuwe Audi R8 circuleert momenteel over het net. Afgaande op de foto's van een ingepakt exemplaar die Audi vorige week zelf verspreidde (foto 2 en 3) lijkt het er sterk op dat deze foto authentiek is.
Het uiterlijk van de nieuwe R8 is - net als bij de nieuwe TT - niet wereldschokkend anders dan dat van z'n voorganger. Het hele lijnenspel is net wat strakker getrokken dan voorheen.
De Audi R8 is onderhuids grotendeels identiek aan de Lamborghini Huracán en maakt dus ook veel gebruik van aluminium, koolstofvezel en met koolstofvezel versterkt plastic (CFRP).
Bij de introductie is de R8 verkrijgbaar met een 5,2-liter V10 van 540 of 610 pk. Die laatste gaat door het leven als Plus. Schakelen gaat met een zeventraps S-Tronic-automaat met dubbele koppeling.
De officiële onthulling van de nieuwe Audi R8 staat gepland voor de Volkswagen Group-avond, aanstaande maandag voorafgaand aan de persdagen van de salon van Genève.