Ford schroeft Kuga-productie op
De nieuwe Kuga – die in Amerika al enige tijd als Escape te koop is – wordt geproduceerd in het Spaanse Valencia. Ford verwacht dit jaar voor het eerst meer dan 100.000 exemplaren van de compacte SUV te verkopen en zag zich daardoor genoodzaakt de productie in de fabriek met 10 procent te verhogen. Voor de maand februari heeft het merk het over een verkoopstijging van 27 procent ten opzichte van vorig jaar, al is dat gezien het feit dat het vorige model toen in zijn nadagen zat, natuurlijk niet zo gek.
Gerard Bolder, algemeen directeur van Ford Nederland, ziet ook in ons land een goede start: "De nieuwe Kuga staat nog maar net in de showroom en we hebben al meer dan honderd stuks verkocht. Dit terwijl we nog niet zijn gestart met de landelijke introductiecampagne".
Ford verwacht dat in 2016 tien procent van de verkopen uit SUV's zal bestaan. Naast de Kuga gaat het dan vooral om de compacte EcoSport die eind dit jaar op de markt verschijnt en de grotere Edge, die nog iets later komt.
PRIVATE LEASE Ford Kuga
Had je deze auto's al gezien?

Ford Kuga 2.5 PHEV ST-Line | NL-AUTO! | 1 EIGENAAR | ADAPTIVE CRUISE | CAMERA | LED | PARK SENS. V+A | LANE ASSIST | WINTERPACK
- 2023
- 72.970 km

Ford Kuga 2.5 PHEV ST-LINE | NL-AUTO! | 1 EIGENAAR! | WINTERPACK | CAMERA | APPLE CARPLAY & ANDROID AUTO | STANDKACHEL | NAVI | CLIMA | CRUISE | PARK SENS V+A | DEALER OH! | PRACHTIGE STAAT!
- 2023
- 81.603 km

Ford Kuga 2.5 PHEV Titanium | Stoelverwarming | Achteruitrijcamera
- 2022
- 29.989 km