Ford investeert fors in Canadese Edge-fabriek
Ford heeft bekendgemaakt dat het 682 miljoen dollar investeert in de fabriek in Oakville, Canada. Door de investering worden 2.800 banen veiliggesteld, aldus het concern.
De bouwactiviteiten zijn inmiddels in volle gang, in het laatste kwartaal van 2014 wil Ford de fabrieksuitbreiding voltooid hebben.
Ford gaat in Oakville de nieuwe generatie van de Edge bouwen, een auto die ook in Europa op de markt komt. Onlangs kwamen er spyshots van deze SUV binnen en een afbeelding van de definitieve auto lijkt ook al via een interne presentatie op internet te zijn beland.
In Oakville bouwt het concern naast de Ford Edge ook de Ford Flex, de Lincoln MKX en de Lincoln MKT. In totaal heeft Ford in het laatste decennium door deze investering ongeveer twee miljard dollar in de Canadese productie geïnvesteerd.
Had je deze auto's al gezien?

Ford Edge 2.0 TDCI Vignale Automaat | Panorama Dak | Adaptieve Cruise Control | BLIS | Camera's | Memory | Parelmoer wit | Trekhaak | Winterbanden set
- 2018
- 140.373 km

Ford Edge 2.0 ECOBOOST 250 PK AUT. + STOELVERW. | CAMERA | TREKHAAK | NAVIGATIE
- 2016
- 206.460 km

Ford Edge 3.5 V6 - 4WD - 294 PK - Leder - Keyeless - Camera
- 2012
- 169.405 km