Ferrari 296 GTB: 867 pk, bergen koolstofvezel én een ducktail

Ducktales

Novitec Ferrari 296 GTB N-Largo
Novitec Ferrari 296 GTB N-LargoNovitec Ferrari 296 GTB N-LargoNovitec Ferrari 296 GTB N-LargoNovitec Ferrari 296 GTB N-LargoNovitec Ferrari 296 GTB N-LargoNovitec Ferrari 296 GTB N-LargoNovitec Ferrari 296 GTB N-LargoNovitec Ferrari 296 GTB N-Largo

Wat heeft Ferrari met een eend te maken? Normaliter niets, maar er is toch een link tussen deze 296 GTB en de aquatische vogels. Deze Ferrari 296 GTB N-Largo heeft een heuse ducktail achterop.

Voor wie een Ferrari zoals de Italianen hem bij je afleveren niet voldoende is, kun je aankloppen bij een tuner als Novitec. Die heeft de van nature 663 pk sterke plug-in hybride al eens opgeschroefd tot 868 pk en nu geeft het de 296 GTB zijn N-Largo-behandeling. Wie een beetje bekend is met Novitec, weet dat N-Largo staat voor nóg meer spoiler- en vleugelwerk. De zescilinder van de Novitec Ferrari 296 GTB N-Largo is dankzij onder meer een nieuw inlaattraject voor de turbo's, een herschreven motormanagementsysteem en een aangepast uitlaatsysteem 38 pk sterker dan normaal. Dat brengt het systeemvermogen - net als dat van de eerdere versie - op 868 pk.

Novitec Ferrari 296 GTB N-Largo

Ducktales.

Novitec legt de 296 GTB zo'n 3,5 centimeter dichter tegen het asfalt dan het origineel en levert tegen bijbetaling ook nog eens een systeem dat de neus met een druk op de knop met 4 centimeter omhoog brengt. Dat kan de N-Largo met zijn heftige nieuwe spoiler- en vleugelwerk goed gebruiken. Novitec heeft verschillende 21- en 22-inch wielen op de planken liggen, maar de grootste visuele attractie is de ducktail-spoiler achterop. Samen met alle andere uit koolstofvezel opgetrokken visuele opsmuk moet dat uiteraard wel maar net je smaak zijn.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (11)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.