Eerste plaagstoot Wiesmann MF4 Roadster

Wiesmann MF4 Roadster

De stroom met Genève-nieuws komt nu gestaag op gang. Ook Wiesmann doet mee, door een teaser van de nieuwe MF4 Roadster vrij te geven.

De MF4 Roadster komt er in verschillende smaken. De basisversie krijgt de bekende 4,8-liter V8 onder de kap, goed voor 367 pk en 490 Nm. Een andere optie is de MF4 S, die de beschikking heeft over de 4,0-liter V8 uit de BMW M3. Ook in de Wiesmann is dit blok goed voor 420 pk.
Wiesmann levert tegen meerprijs de DCT-transmissie met dubbele koppeling. Twee airbags behoren tot de standaarduitrusting. Meer details volgen begin maart tijdens de Autosalon van Genève. Volgens de geruchtenmachine neemt Wiesmann ook een MF5 Roadster met 5,0-liter V10 mee naar Zwitserland.

Lezersreacties (5)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.