Chinese Tesla Model 3 biedt kopers voordeel
13 procent eraf

Tesla gaat binnenkort auto’s bouwen in China. Dat levert voordelen op die voor een belangrijk deel bij de kopers terechtkomen, zo blijkt nu.
Tesla gaat zich in zijn Chinese Gigafactory vooral richten op de Model 3. Door de auto lokaal te bouwen, ontloopt het Amerikaanse merk importheffingen en dat betekent dat het zijn auto’s voordeliger kan aanbieden. De Chinese Model 3 is vanaf vandaag te bestellen in China en blijkt 13 procent goedkoper dan de reguliere, in de VS gebouwde variant.
Reuters meldt dat de nieuwe vanafprijs van de Chinese Model 3 op 328.000 yuan ligt, 49.000 minder dan voorheen. Net als bij ons gaat het dan om de Standard Range Plus-variant. De levertijd voor de in China gebouwde Model 3 is met 6 tot 10 maanden wel langer dan we hier gewend zijn, wat komt doordat de Chinese Gigafactory nog in aanbouw is.
PRIVATE LEASE Tesla Model 3

Uitgelicht aanbod
Lees ook

Praktijkervaring Skoda Octavia: dit vinden eigenaren van hun auto

100 jaar stroomlijn: zo lang bestaan er al gladde auto's

Test: Alfa Romeo Tonale - Hard zoeken naar Alfa DNA

Kia Rio (2017-heden) - Occasion aankoopadvies

Deze versies van de Volkswagen Corrado durfde VW niet te bouwen

Waarom middenconsole van de Toyota Supra door handbak op de schop moest
Gerelateerde forum topics
Lezersreacties (58) (gesloten)
De discussie is gesloten.
Reageren is niet meer mogelijk.