Bitter doet Opel Mokka
Subtiele aanpassingen voor compacte cross-over
Bitter kennen we als Duitse en later Oostenrijkse autobouwer die wel raad wist met de techniek van Opel. De inmiddels bejaarde Erich Bitter gaat vrolijk door en lanceert een aangepakte Mokka.
Bitter startte in de jaren 70 met de verkoop van CD en de SC, respectievelijk op de Opel Diplomat en Senator gebaseerde coupés met een compleet eigen koets. Medio jaren '80 werd wegens financiële problemen de stekker uit Bitter getrokken, al keerde de kleine autobouwer in 2005 terug. De oorspronkelijke oprichter stond wederom aan het hoofd: Erich Bitter. Door de jaren heen hebben we onder andere de Bitter CD II en de Vero gezien. Nu is het de beurt aan de Mokka om door Bitter's handen te worden aangepakt.
Tijdens Techno Classica in Essen liet Bitter een aangepaste Mokka zien. Schokkend zijn de wijzigingen overigens niet. De Mokka is slechts voorzien van een nieuwe grille. Het interieur is eveneens subtiel gewijzigd. Hierin vinden we nieuwe bekleding met een ruitpatroon.
PRIVATE LEASE Opel Mokka
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook

Test Opel Mokka Electric GSE - Van zescilinder naar stekker: Mokka GSE knalt

Gouden sturen voor BMW, Opel en Volkswagen - en nog twee merken

De Toyota C-HR is een halve klasse groter dan de Opel Mokka, en dat voel je - Dubbeltest

Stellantis legt twee Europese fabrieken tijdelijk stil





