AutoWeek Tevredenheids Trofee 2001

AutoWeek Tevredenheids Trofee 2001
Maken auto's en dealers uw verwachtingen waar? Dit is nu wat de AutoWeek Tevredenheidsenquête onderzoekt. En u kunt ons daarbij helpen!

Auto-1, Gezinsauto van het Jaar, Trekauto van het Jaar, etc. - kennen we allemaal. Al die mooie titels zeggen iets over welke nieuwe auto bij aanschaf de beste koop is. Maar hoe vergaat het deze sterren in de loop der jaren? U krijgt dan niet alleen te maken met zaken als duurzaamheid, betrouwbaarheid, afschrijving en de vergankelijkheid van het design, maar ook met iets als: hoe bevalt de dealer die uw auto in onderhoud heeft? Zaken die op termijn wezenlijk van belang zijn als het gaat over hoe tevreden u uiteindelijk bent over uw keuze. Kortom; maken auto's en dealers uw verwachtingen waar? Dit is nu wat de AutoWeek Tevredenheidsenquête onderzoekt. En u kunt ons daarbij helpen!

In samenwerking met het gerenommeerde onderzoeksbureau NFO Trendbox wil uw toonaangevende autoblad graag weten in hoeverre u tevreden bent met uw auto. In de ruimste zin van het woord. Het kan namelijk zijn dat uw wagen prima bevalt, maar dat u ongelooflijk slechte belevenissen met uw dealer achter de rug heeft. Het kan natuurlijk ook compleet andersom zijn. Dat bij de garage alles altijd prima in orde is, dat u daar nooit klachten over heeft, maar dat uw auto daar wel om de haverklap staat. Wie zal het zeggen? AutoWeek wil het weten!

Via onze AutoWeek-internetsite kunt u meedoen aan de enquête die ongeveer 10 tot 15 minuten van uw tijd zal vragen.

Uiteindelijk resulteren die hopelijk tienduizenden inzendingen in een lijst waarin alle merk/typecombinaties vanaf 1990 naar mate van tevredenheid vermeld worden. Uiteraard lichten wij de resultaten in AutoWeek uitgebreid toe. Kortom: waar zitten de tevreden klanten van de auto-industrie en waar de ontevreden klanten? In 2002 herhalen wij het onderzoek om te zien wie de zakkers en stijgers zijn en welk merk/type het verdient om een jaar lang de Auto Tevredenheids Trofee-wisselbeker in huis te mogen hebben!

Alleen via internet

Omdat per maand 2,5 miljoen keer een pagina op de AutoWeek-internetsite bezocht wordt (circa 350.000 bezoekers per maand), is internet een geweldig medium voor deze enquête. Een prima uitgangspunt voor de AutoWeek Tevredenheids Trofee om uit te groeien tot een toonaangevend onderzoek in Nederland. Voor zowel u als de automobielindustrie!

Wat doet NFO Trendbox?

Marktonderzoeksbureau NFO Trendbox bestaat inmiddels al zo'n elf jaar en behoort tot de grotere, en bekendere bureaus in Nederland. Sinds de oprichting in 1990 is NFO Trendbox een bureau dat van mening is dat marktonderzoek verder moet gaan dan alleen maar het opleveren van cijfers. Dus kijkt het bureau niet alleen naar wát mensen doen, maar ook naar het waarom. En daarbij wordt ook gekeken naar trends, ontwikkelingen en mentaliteitsverschuivingen in onze samenleving. Dat gebeurt uiteraard voor heel veel producten en diensten, en dus ook voor de autobranche. Met grote regelmaat wordt voor verschillende producenten/importeurs van auto's onderzoek uitgevoerd. Zo onderzoekt NFO Trendbox al acht jaar lang vier keer per jaar voor een aantal van de grootste auto-importeurs in Nederland uw mening over merken en modellen. En daarbij kijken ze dan ook naar de samenhang van zaken die op het eerste gezicht niet zo veel met auto's te maken hebben. Op dit moment ondersteunt NFO Trendbox AutoWeek in een groots opgezet onderzoek naar de tevredenheid van de Nederlandse automobilist met zijn of haar auto.

Doe mee en win

Als u meedoet maakt u ook nog eens kans op een van de volgende prijzen:
Eén van de 25 1:18-schaalmodellen Peugeot 206 WRC 2000 (zilver) t.w.v. f 59,95. Eén van de 25 1:18-schaalmodellen Ferrari 360 Modena Spider (rood) t.w.v. f 49,95. Eén van de 125 videobanden (60 minuten, Nederlands ondertiteld) 'De geschiedenis van Porsche', met unieke beelden uit de Porsche-fabriek, t.w.v. f 17,95.

Klik hier indien u direct wilt deelnemen aan de enquête.

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.