Autosalon Brussel iets minder goed bezocht

Autofederatie tevreden

Autosalon Brussel 2018
'Het' Autosalon van Brussel trok dit jaar iets minder bezoekers dan vorig jaar. Dat meldt de Belgische krant De Morgen.

Dit jaar vonden 532.566 bezoekers hun weg naar de grootste autoshow van België. Daarnaast hebben zo'n 36.000 mensen de themavoorstelling We Are Mobility bezocht. Het betrof dit jaar overigens weer een 'grote' versie van de om het jaar terugkerende Autosalon. Volgend jaar is het weer tijd voor een 'kleine' Autosalon waarbij minder voertuigen gepresenteerd worden. Vervolgens is het in 2020 weer tijd voor een grote Autosalon.

Vorig jaar bezochten 437.112 personen de 'kleine' Autosalon, een aantal dat nooit eerder door de kleinere variant van de autoshow werd gehaald. De vorige grote Autosalon, in 2016, trok zo'n 550.000 bezoekers. Dat aantal lag 4 procent onder het bezoekersaantal van de Autosalon van 2014. Dit jaar vonden met 532.566 bezoekers minder mensen hun weg naar de autobeurs dan in 2016. De Belgische autofederatie Febiac geeft aan tevreden te zijn met de cijfers.

Lezersreacties (39)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.