AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
100.000e Ford B-Max geproduceerd
26
Taart en een borrel in het Roemeense Craiova. De daar gevestigde Ford-fabriek heeft de 100.000e Ford B-Max naar buiten gerold.
De Ford B-Max is op de Nederlandse markt geen regelrecht schot in de roos te noemen. De compacte MPV met z'n dubbele schuifdeuren ging hier sinds z'n introductie in 2012 nog geen 3.500 keer over de toonbank, maar in andere landen scoort de B-Max absoluut niet verkeerd. In heel Europa zijn 67.000 stuks aan de man gebracht.
Ford produceert de B-Max in het Roemeense Craiova, en daar hebben in achttien maanden tijd maar liefst 100.000 exemplaren het levenslicht gezien. Het feestvarken is een Panther Black gespoten exemplaar in Titanium-uitvoering.