De DS N°8 overtreft de ‘best in class’ in zijn segment
Een hele week rijden zonder op te laden
- Aangeboden door DS Automobiles
Elektrisch autorijden is een bijzonder rustgevende ervaring, zolang je elektrische rijbereik maar groot genoeg is. Met een maximale actieradius tot maar liefst 750 kilometer (WLTP) weet de nieuwe, volledig elektrische DS N°8 zelfs de ‘best in class’ van het zakelijke segment te overtreffen.
DS Automobiles begrijpt als geen ander dat de zakelijke EV-rijder over een grote actieradius wil beschikken. Vanuit deze gedachte is de technologie van de nieuwe DS N°8 ontwikkeld. Dankzij een batterij met een bruikbare capaciteit van maar liefst 97,2 kWh, in combinatie met een energiezuinige, 280 pk sterke elektromotor, is de No8 Long Range FWD in staat om op een volle batterij een afstand van 750 kilometer (WLTP) af te leggen. Dat is de afstand van Amsterdam naar Dresden, of een retourtje Utrecht-Luxemburg.
Laadstress? Geen moment!
Aan een rijbereik van 750 kilometer hebben veel zakelijke rijders meer dan genoeg om een hele werkweek van afspraak naar afspraak te kunnen rijden – zonder onderweg de voortdurende tijdsdruk te voelen van een verplichte laadpauze. En als je tijdens een drukke week met veel lange afstanden dan toch een keer een laadstation moet opzoeken, dan kun je met de DS N°8 vertrouwen op een hoge laadsnelheid die tussen de 20 en 55 procent ‘state of charge’ constant meer dan 160 kW bedraagt. Zodat de stroomreserve in een mum van tijd weer is aangevuld om aan het einde van een lange werkdag weer thuis te kunnen komen.
Het artikel gaat verder onder de afbeeldingen.
Acht jaar Serenity Premium Warranty
Met een actieradius van 750 kilometer en zijn stabiele hoge laadsnelheden schaart de DS N°8 zich in het zakelijke segment tot de ‘best of class’. Des te aantrekkelijker is de DS N°8 dankzij zijn complete standaarduitrusting en innovatieve rijhulpsystemen, in combinatie met het Parijse vakmanschap dat schitterend tot zijn recht komt in de verfijnde afwerking en de toepassing van luxe materialen. Denk daarbij aan massief aluminium, biologisch gelooid nappaleer en gedeeltelijk gerecycled alcantara.
En dat terwijl de DS N°8 al leverbaar is vanaf €55.000. Nu bestellen is dit jaar nog rijden. Zodat je als zakelijke rijder nog gebruik kunt maken van het lage bijtellingstarief (17 procent over de eerste €30.000 van de aanschafprijs, in plaats van de volledige 22 procent die met ingang van 1 januari 2026 geldt). Nog zo’n rustgevend idee: DS Automobiles verstrekt acht jaar Serenity Premium garantie op al zijn nieuwe modellen.
Lees hier meer over de DS N°8 of over de mogelijkheden voor het maken van een proefrit.