Renault Twingo 1.2 16V ECO2 Collection (2012)

autoreview

Renault Twingo 1.2 16V ECO2 Collection (2012)

Signalement

UitvoeringTwingo 1.2 16V ECO2 Collection
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2012
Jaar van aanschaf2020
KM-stand bij aanschaf108.202 km
KM-stand laatst108.202 km
Lezerswaardering: 59%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

4e Twingo alweer

  • 108.202 km

Na verkoop van mijn oude twingo van 2000 de zwarte deze blauwe gekocht een 1.2 van 2012 met 16v motor erin zou in principe zuiniger moeten zijn als het vorige model. Deze heeft lm velgen en is ook verlaagd.gaat als een speer door de bochten maar op een klinker weg toch niet zo confortabel helaas,kijken of we een x originele veren er onder kunnen zetten bedoeling is om de auto wat vaker te gebruiken ook met de hobby windsurfen Te gaan gebruiken kan mijn vrouw de megane gebruiken met de paarden trailer eerste tankbeurt viel beetje tegen 1 op 12,7 gemiddeld,moet nog even wennen denk ik,tank wel v power van schell want die e10 rommel vindt ik niks binnenkort nog even nieuwe olie en bougies erop kijken of die dan wat zuiniger wordt.

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.