Pontiac Grand Prix LE (1994)

autoreview

Pontiac Grand Prix

Signalement

UitvoeringGrand Prix LE
Versnellingen4, Automaat
Bouwjaar1994
Jaar van aanschaf2001
KM-stand bij aanschaf225.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Een lekkere Aerikaan. Heeft wel een wat slappe vering maar je kan hem toch snel door de bochten jagen. De auto is wel lang voor in de stad, maar daar wen je wel aan. Er ligt een 3.1 liter v6 in en die levert 129 pk en 258 nm. Bij snel optrekken op nat dan slippen de wielen wel wat door.

PROBLEMEN

*lekke radiateur
*antenne voor de radio
*remmen
*uitlaat

6,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.