Opel Astra 1.6i GL (1998)

autoreview

Opel Astra 1.6i GL (1998)

Signalement

UitvoeringAstra 1.6i GL
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1998
Jaar van aanschaf2007
KM-stand bij aanschaf124.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Wat er ook gezegd wordt, beste auto’s. Betrouwbaar, rijdt goed, alles werkt en het is gewoon degelijk spul. altijd starten en lachen naar de buurman met startkabels op de voorstoel.
8-klepper rijdt superzuinig, al is hij traag.
Met zo’n auto durf ik naar rusland te rijden zonder aarzelen.
Goed, de koppakking was lek toen ik hem kocht, maar als die 25 euro het ergste is. En die gaat bij elke auto wel lek als je er af en toe alleen boodschappen mee gaat doen en een keer naar oma rijden.

Kan ik iedereen als 1e auto aanraden. geweldige auto!

PROBLEMEN

- koppakking

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Opel Astra

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.