Opel Astra 1.6i-16V Sport Edition II (2003)

autoreview

Opel Astra 1.6i-16V Sport Edition II (2003)

Signalement

UitvoeringAstra 1.6i-16V Sport Edition II
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2003
Jaar van aanschaf2007
KM-stand bij aanschaf51.428 km
KM-stand laatst0 km
Lezerswaardering: 35%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Ik heb de auto sinds begin april 2007 in bezit,en ik ben dik te vreden over de rijeigenschappen van de Astra en over de ruime uitrusting waarover dit type beschikt.
Cruisecontrol,airco,boardcomputer,electrische ramen enzovoort, werkelijk alles zit er op.
De auto ligt als een blok op de weg en voelt lekker stevig aan.
De 1.6 16v motor heeft voldoende vermogen en kan lekker meekomen in het verkeer.
Een minpuntje vind ik het schakelen,dit gaat en beetje houterig.
Ook vind ik de aanschafprijs bij de dealers,ik heb hem bij het motorhuis in Leidschendam gekocht,nogal pittig!
Desalniettemin een heerlijke auto met een sportief uiterlijk.

PROBLEMEN

Nog geen

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

PRIVATE LEASE Opel Astra

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.