Mazda 3 Sport 2.0 Active (2004)
autoreview
Signalement
Uitvoering | 3 Sport 2.0 Active |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2004 |
Jaar van aanschaf | 2004 |
KM-stand bij aanschaf | 1 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Na een aantal jaar was ik weer toe aan een nieuwe leaseauto, weliswaar iets eerder dan gepland ivm een ongelukje. Na veel wikken en wegen tussen verschillende modellen (o.a. Alfa 147, Seat Leon) besloten de Mazda 3 (2.0 Active) te leasen.
Positieve eigenschappen:
+ Design & uitrusting
+ Verbruik snelweg (voor een 2 liter...)
+ Remmen
+ Fijne auto voor lange ritten
+ Goed zicht rondom (spiegels en dooie hoek)
Negatieve eigenschappen:
- Rolgeluid v/d banden
- Onderstuur (vooral in korte / haakse bochten)
- Bij echt trappen op slecht wegdek komen er bedenkelijke geluiden onder de auto vandaan... alsof er dingen afbreken
- Geen ’gevoel’ in het stuur
- Grip bij nat wegdek (zonder het al te gek te maken flitst het lampje van de traction control je om de oren)
- Geen cruise control
- Radio ontvangst (vooral buiten de randstad)
Wellicht dat ik wat veel negatieve eigenschappen noem, het is wel een fijne auto, maar niet wat ik van zo’n sportief model zou verwachten wat wegligging en funfactor betreft
PROBLEMEN
Een terugroep actie ivm de airbag
Er is ook een keer iets onder garantie vervangen in de motor (geen idee meer wat precies) dat ervoor zorgde dat de motor een bedenkelijke rochel produceerde
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.