Fiat 500L Living TwinAir Turbo 105 Lounge (2015)

autoreview

Fiat 500L Living TwinAir Turbo 105 Lounge (2015)

Signalement

Uitvoering500L Living TwinAir Turbo 105 Lounge
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2015
Jaar van aanschaf2017
KM-stand bij aanschaf12.500 km
KM-stand laatst12.500 km
Lezerswaardering: 25%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Review Fiat 500L living

  • 12.500 km

Na 17 jaar in drie opeenvolgende Fiat Multipla,s te hebben gereden heb ik de overstap gemaakt naar Fiat,s 500L.living In de kleur Toscane groen. Ik vind het een prachtige auto met een verrassend ruim en chique interieur. De afwerking en aandacht voor details is op een veel hoger niveau gebracht dan ik van Fiat gewend ben.De Twinair lijkt me voldoende voor het gewone woon werkverkeer en wat verbruik betreft staat de computer op 6.4 op 100 km. Vreemd genoeg waren mijn drie pubers minder enthiousast,zij missen de ruimte van de ongekend ruime Multipla.Het verbaasd me toch dat deze 500L nog zo weinig in het straatbeeld te zien is.Ben benieuwd naar de aanstaande upgrade.

7,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (3)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.