Citroën Visa 11 RE (1986) #2

autoreview

Citroën Visa

Signalement

UitvoeringVisa 11 RE
Versnellingen4, Handgeschakeld
Bouwjaar1986
Jaar van aanschaf2008
KM-stand bij aanschaf136.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Ideaal : Visa

De Visa is een zeer comfortabele auto die een eigenwijs en karakteristiek uiterlijk combineert met compacte buiten- maar grote binnenmaten. Ik heb zelf twee maal eerder een Visa gehad en bleef er naar terug verlangen. Deze Visa heb ik nu twee jaar en hij heeft me nog nooit in de steek gelaten, hij wordt goed onderhouden door de plaatselijke Citroen-specialist (Garage Leijten in Oosterhout). Hij wordt dagelijks gebruikt voor woon-werkverkeer en voor de weekenden en vakanties. Afgelopen zomer zijn we er mee naar Denemarken gereden, de hele nacht en ochtend doorgereden en..je wordt er niet moe in! De heerlijke stoelen en de gunstige zitpositie helpen daar zeker aan mee alsmede de gemoedstoestand die deze auto je geeft, heerlijk rustig toerend. Het benzineverbruik is ook geweldig op zo'n lange rit. Op die Denemarken reis had 'ie genoeg aan 1 liter per 20,5 kilometer (met vouwwagen!). Daarna zijn we na een korte tussenstop in Nederland naar Engeland geweest, 4 inzittenden, vouwwagen en door het heuvelachtige Zuid-westen van Engeland : 1 op 18 a 19!
De Visa is ook erg praktisch, je krijgt er werkelijk alles en iedereen in. Ook passagiers van 1.90 mtr. lang die een lange reis op de achterbank zitten (al wordt het dan wel gewaardeerd dat de rechterstoel een beetje naar voren geschoven wordt).

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (3)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.