BMW iX xDrive50 Sport Edition (2023)
autoreview
Signalement
Uitvoering | iX xDrive50 Sport Edition |
---|---|
Versnellingen | 1, Automaat |
Bouwjaar | 2023 |
Jaar van aanschaf | 2024 |
KM-stand bij aanschaf | 15.000 km |
KM-stand laatst | 46.000 km |
voelt als een jas
- 46.000 km
de bmw ix ik elektrisch nooit gedacht maar woon werk verkeer is zo standaard 230 km heen en 230 terug over de A2 wat is er dan gemakkelijker als een elektrische auto die alle rijhulp systemen heeft .
De auto rijdt fantastisch is snel en comfortabel voor mijn manier van rijden ook zuinig genoeg .
‘s morgens vertrek ik vroeg rond half5 omdat ik dan zonder file’s kan rijden hup 135 op de teller en cruisecontrol aan verbruik 22 kwh op 100 km tot bij Utrecht en dan hup 105 is namelijk 6 uur geworden verbruik schiet terug 17,5 kWh op 100 km kom aan op mijn werk met meestal tussen de 45 en 50 % acculading nog hup aan de lader 11kw ac en als ik klaar ben met werken is hij weer vol ongeveer 5 uurtje laden nodig .
Terug gaat cruisecontrol op 105 en dan kom ik thuis met 60 tot 65 % accu lading .
Meer als voldoende dus komt ook wel eens voor dat ik heen en bijna meteen terug moet ook dat red ik als ik er maar voor zorg dat ik dan geen 135 km per uur ga rijden .
Al met al heerlijke auto mooi geluid in (upgrade )
Zou hem meteen weer kopen als zou moeten kiezen .
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

BMW iX xDrive50 Sport SKY 112 kWh / Pano / HUD / Harmankardon / Trekhaak
- 2023
- 9.769 km

BMW iX xDrive50 High Executive Sportpakket | Massage | Sky Lounge | Harman/Kardon | Laserlight | Trekhaak
- 2023
- 38.098 km

BMW iX XDrive40 High Executive 77 kWh, Sky Lounge, Trekhaak, Nieuwstaat!
- 2022
- 64.353 km
Lezersreacties (0)
Reageren