BMW 120d Business (2012)

autoreview

BMW 1-serie
BMW 1-serieBMW 1-serieBMW 1-serieBMW 1-serieBMW 1-serieBMW 1-serieBMW 1-serieBMW 1-serieBMW 1-serieBMW 1-serieBMW 1-serieBMW 1-serieBMW 1-serieBMW 1-serieBMW 1-serieBMW 1-serieBMW 1-serieBMW 1-serieBMW 1-serieBMW 1-serieBMW 1-serieBMW 1-serieBMW 1-serieBMW 1-serieBMW 1-serieBMW 1-serieBMW 1-serieBMW 1-serieBMW 1-serieBMW 1-serieBMW 1-serieBMW 1-serieBMW 1-serieBMW 1-serieBMW 1-serieBMW 1-serieBMW 1-serieBMW 1-serieBMW 1-serieBMW 1-serieBMW 1-serieBMW 1-serieBMW 1-serie driedeursBMW 1-serie driedeursBMW 1-serie driedeurs

Signalement

Uitvoering120d Business
Versnellingen8, Sequentiële Automaat
Bouwjaar2012
Jaar van aanschaf2012
KM-stand bij aanschaf33 km
KM-stand laatst45.700 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Fantastische auto

  • 800 km

Na niet eens zo lang wachten werd woensdag mijn nieuw BMW afgeleverd. Een 120d met de 8 traps automaat, een supercombinatie. Enorm veel power en een super wegligging.

Achteraf is origineel BMW leer aangebracht, scheelt aardig wat in de bijtelling en je kunt kiezen uit alle kleuren die BMW in al haar auto's aanbiedt. De zwarte hemelbekleding en het schuifdak maken het interieur helemaal top. De xenon met led dagrij verlichting geven de auto een supersmoel.

Fantastische auto

  • 37.500 km

Dik 37000 km verder kan ik alleen maar enthousiast zijn over deze heerlijke rijdersauto. Ook de uitrusting vind ik nog steeds top.

Wat hoogtepunten. Mineralgrau, bruin leder (achteraf, gekozen uit x-serie stalen), 120d met 8 traps automaat, zwarte hemel, schuifdak, businesspaket (navi en tel), xenon en led dagrijverlichting, aluminium interieur panelen.

Echt top!

Heerlijke auto

  • 45.700 km

Hard op weg naar +60k km in het eerste jaar. Wat een heerlijke auto. Fantastische wegligging en de 380nm koppel maken het rijden een feest. De meeste km een comfortabele reisauto en af en toe een rappe sporter.

10,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE BMW 1-serie

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (4)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.