AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Michel 5370450
Signalement
| Aangemeld sinds | 11 december 2022 |
|---|---|
| Op forum sinds | 20 juni 2025 |
| Aantal reacties op forum | 0 |
| Aantal reacties op artikelen | 6 |
Laatste reacties op artikelen
Ford 12M P6 1300 (1968) - Taunus-voorganger met voorwielaandrijving rijdt goed
Mijn broer had een taunus coupe, echt een mooie auto, helaas te mooi doe auto werd gestolen en gesloopt...(22 maart 2026)
Deze compacte hatchbacks waren ooit doodgewoon maar nu stijgen ze in waarde
Ik heb ooit nog eens een simca 1100ti gereden een rappe auto zelfs om te jagen op een vlotte japanner....(22 februari 2026)
Zijn vader schreef 10.750 gulden af op deze Datsun 120Y zodat René 'm voor 2.000 kon kopen
Tja de auto's van toen.maar ook omdat we toen jong waren autorijden was een avontuur. Maar ooit is er...(15 februari 2026)
Om goedkoop te kunnen slapen tijdens huwelijksreis van drie maanden kocht Marcel deze Besteleend
Ik heb jaren in een eend gereden . Zelf met een vouwwagen erachter op en neer naar Italië, toen we vertelde...(8 februari 2026)
Deze auto's kregen terwijl ze al lang in de showroom stonden een andere merknaam
Ik heb ooit een Franse citroen ds3 gereden. Een concurrent van de mini ooit een Engels auto. Maar beide...(9 augustus 2025)
Elektrisch topmodel DS N°8 wordt duizenden euro's goedkoper
Ik had al snel een ds3 gekocht. Als ik voor het stoplicht stond vroegen mensen naast mij. Of ik een...(15 juni 2025)