
Subaru Outback 2.5i Premium (2015)
UPDATE 60.000KM Nog steeds heel tevreden. Het is prettig om te weten dat mijn Outback het...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
| Aangemeld sinds | 12 december 2014 |
|---|---|
| Aantal reacties op artikelen | 23 |
Ik ga een paar keer per jaar op vakantie, dan ben je iets meer tijd kwijt aan laden, maar je moet toch...(30 september 2025)
Die korte stoelen en beperkte hoofdruimte achterin zijn denk ik vooral een probleem als je net als Cornelis...(22 september 2025)
Ik het met Model Y, en ben heel blij met het Superchargernetwerk, maar ik heb nog nooit 250K gehaald,...(4 juni 2025)
Ik zou voor de Lucid gaan als ik in dit segment zou shoppen (28 mei 2025)
Ik zou niet zo snel een Chinese auto kopen, maar ik vind dit eindelijk wel iets eigens hebben qua design....(16 april 2025)
Ik woon bijna 30 jaar in Amsterdam en mijn twee dochters moeten nu naar school fietsen elke dag, op...(25 februari 2025)
Nee, juist wel elektrisch! Nu is ie niet te betalen ook door de bpm (6 november 2024)
Lijkt me nog steeds een lastig verhaal als je ook kan kiezen voor een model y. Jammer, heb jaren met...(21 oktober 2024)
Ik vind 'm wel vet (8 oktober 2024)
Roy wordt altijd een beetje emotioneel als hij in een Ferrari rijdt :), maar dat kan ik heel goed begrijpen....(2 oktober 2024)