Chevrolet Spark 1.0 LE BiFuel (2011)
Na verhuizing naar Soest en nog steeds werkzaam in Den Haag, zocht ik een auto in de kleine...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Aangemeld sinds | 27 januari 2015 |
---|---|
Op forum sinds | 21 mei 2018 |
Aantal reacties op forum | 0 |
Aantal reacties op artikelen | 22 |
Mooie auto hoor die Ioniq5. Altijd al gevonden. Ik rij nu nog een auto met brandstofmotor, maar wanneer...(19 augustus 2025)
Oef wat een vermogen. Chinees of niet. Dat zal een rijdende raket worden. Ben benieuwd of door de G...(11 augustus 2025)
@autoweek. Doe aub iets tegen dit soort zinloze "reviews". Dit is gewoon vervuiling. (3 augustus 2025)
Dit is geen review. Wanneer je niets zinnigs over de auto te vermelden hebt, zeg dan niets. Kansloos...(2 augustus 2025)
Ik bezit ook een Renault Clio 0.9 tce in een mooie rode kleur. Inmiddels een jaar in mijn bezit en dat...(2 augustus 2025)
Ik zou deze auto niet zo snel kiezen. Dat heeft zeker niet te maken met het feit of ik elektrisch wil...(2 juli 2025)
Beter teveel hebben dan er om verlegen zitten. De Taigo zal het in ieder geval net dat beetje meer geven....(9 juni 2025)
Smaken verschillen. En dat is prima. Ik heb deze auto toevallig als leenauto omdat de mijne in onderhoud...(3 april 2025)
Mooi ding. Het hoeft ook niet zo snel te gaan. Platte aanhanger erachter met mijn motor erop en gaan....(16 maart 2025)
Grijs, grauw of zwart zijn echt smakeloze kleuren en geven mij tegenwoordig het gevoel in een enorme...(3 januari 2025)
Ik rij al 7 jaar probleemloos in een Chevrolet Spark bifuel die ik in 2011 nieuw heb gekocht. De auto...(21 mei 2018)