
Chevrolet Spark 1.0 LE BiFuel (2011)
Na verhuizing naar Soest en nog steeds werkzaam in Den Haag, zocht ik een auto in de kleine...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
| Aangemeld sinds | 27 januari 2015 |
|---|---|
| Op forum sinds | 21 mei 2018 |
| Aantal reacties op forum | 0 |
| Aantal reacties op artikelen | 50 |
Ergens tussen de reacties wordt er gezegd dat je beter een Toyota Corolla kan kopen want deze is goedkoper....(1 februari 2026)
Erg leuke auto's om te zien, net zoals die leuke Citroën C3 die op hetzelfde platform staat. Voor mij...(25 januari 2026)
Mooie auto. Ik vind de sprint van 0 tot 100 voor een auto met een CW waarde van een containerschip,...(11 januari 2026)
Ik ben (nog) geen EV rijder en heb weinig ervaring dan alleen af en toe een leenauto. Moet zeggen dat...(9 januari 2026)
Nou mooi toch. Soms lijkt het wel alsof ik in een enorme begrafenis stoet rij wanneer ik naar mijn werk...(4 januari 2026)
Ik vind het een leuke auto en in de juiste kleur met zwart dak en evt zwarte velgen erg mooi. Waar ik...(4 januari 2026)
Ik rijd zelf Renault en moet zeggen dat deze erg betrouwbaar is. En je kan er prima zonder problemen...(26 december 2025)
Leuke auto om te zien. Voor diegene die klagen over prijs en ruimte. Het is in dit segment de enige...(19 december 2025)
Mooie auto die R4. Dat vind ik ook van de R5. Al enig idee hoeveel kilometer u in de dagelijkse praktijk...(16 december 2025)
Ik ben wel in de weer voor een EV. Rij nu een auto op benzine, maar de volgende wordt een EV. Had laatst...(14 december 2025)
Ik rij al 7 jaar probleemloos in een Chevrolet Spark bifuel die ik in 2011 nieuw heb gekocht. De auto...(21 mei 2018)