AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Stephan 3135470

Signalement

Aangemeld sinds7 oktober 2022
Op forum sinds7 oktober 2022
Aantal reacties op forum0
Aantal reacties op artikelen103

Laatste reacties op artikelen

Kia EV4: brutale elektrische sedan in Ceed-segment voor Europa

Concern genoot Hyundai oogt wel sterk verouderd nu vindt ik met zijn electrische modellen. Je zou toch...(31 juli 2024)

Duitse autodealers verwachten dat 2024 een slecht jaar voor elektrische auto's wordt

De inruilprijzen van een ev zijn idd dramatisch 20k afschrijving in 4 jaar is dramatisch slecht. Maar...(30 juli 2024)

Von der Leyen houdt vast aan ‘2035’

Dus in 2034 nog gauw een gewilde benzine auto kopen ik geloof dat de afschrijving dan bijna nihil is...(22 juli 2024)

Weblog Lars - Applaus voor Kadett: de Tesla Model 3 van de jaren 80

De E Kadett was een stuk slechter en goedkoper in elkaar geflanst dan de C en D Kadett het dashboard...(21 juli 2024)

Grootste elektrische SUV van Hyundai komt nog dit jaar

Blijkbaar zitten we te wachten op dit soort pc hoofdstraat trucks. Anders werden ze niet gelanceerd....(18 juli 2024)

Opel Kadett 1.2 N Caravan (1978) - Deze auto reden heel veel Nederlanders in de jaren 70

Skai is weer helemaal terug, tegenwoordig noemen ze dat vegan leather, klinkt lekker duur. Maar is gewoon...(22 mei 2024)

Zo ver komt de Tesla Model 3 ‘Highland’ in de praktijk

Mijn Kona van 2020 heeft een zomer winter verbruik over 11650 km van gem 15,2 en ik rij meest korte...(18 mei 2024)

Nu tot 8 jaar garantie op elke elektrische Peugeot

Nu kan ik er dus ook serieus over na denken om weer een Fransoos te gaan rijden, in het verleden 4 renaults...(16 mei 2024)

De eerste Toyota Corolla heeft een belangrijk aandeel in succes Japanse auto

Mijn pa had een corrola sedan 1.2, van 78, en ik een starlet 1.2 van 79, allebei dezelfde motoren nooit...(5 mei 2024)

Xpeng G6: schieten op Tesla Model Y vanaf €44.000

Ik vind 'm wel mooi, vooral van binnen. Nu maar eerst even afwachten wat de efficiëntie is van de auto....(2 mei 2024)