
Hyundai Inster 49kWh Evolve (2025)
Het leasecontract van mijn Hyundai Kona EV loopt volgend jaar af en ik was mij aan het oriënteren...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Aangemeld sinds | 14 oktober 2006 |
|---|---|
| Aantal reacties op artikelen | 5.044 |
Het leasecontract van mijn Hyundai Kona EV loopt volgend jaar af en ik was mij aan het oriënteren...
Deze Focus is van modeljaar 2007. Hierbij zijn de volgende zaken aangepast: - Spiegels en...
1979 - 1980
Ergens in investeren betekend niet dat je er op verdient, maar alleen dat het ern duurdere aanschaf...(1 november 2026)
Ja, dat klopt en waarschijnlijk pas richting 2050. Een veel snellere transitie kan ons net niet aan....(1 november 2026)
Dat zal ook te maken hebben met het aanbod van de leasemaatschappij. Bij ons is de Explorer niet te...(1 november 2026)
Ja, eens verbazend dat bij alleen de 5 qua EV lekker loopt. De 4 bijvoorbeeld is een leuke auto maar...(1 november 2026)
1 punt verschil. Ze zijn aan elkaar gewaagd.(1 november 2026)
Economisch is de aanschaf van een EV veel slimmer. Je kan nog steeds gewoon een dieselbus kopen. En...(30 oktober 2026)
Sinds 2025 zit er BPM op de busjes dus ja, ook de overheid heeft aan duurdere TCO meegewerkt. Overigens...(30 oktober 2026)
De TCO voor electrische bedrijfswagens is veel gunstiger. De Kia PV5 was wat dat betreft een grote steen...(30 oktober 2026)
In Nederland gaat het nog heel erg goed met onze economie. De problemen doen zich juist niet in Nederland...(30 oktober 2026)
Er draait bijna geen economie zo goed hier in de EU als juist de Nederlandse. Netto is er een groei...(30 oktober 2026)