Ford Kuga 1.5 EcoBoost 150pk 2WD Trend Edition (2015)
Sinds eind oktober vorig jaar is de auto in mijn bezit. Rijdt, komende uit een Focus, niet...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Aangemeld sinds | 24 mei 2012 |
---|---|
Op forum sinds | 5 september 2013 |
Aantal reacties op forum | 0 |
Aantal reacties op artikelen | 122 |
In Zuid-Afrika een maand lang met de daar verkrijgbare basisuitvoering gereden. Met reservewiel achterop,...(16 december 2017)
Logisch of niet, het is maar hoe je het bekijkt. Erger vind ik de luchtvervuiling in landen waar men...(9 december 2017)
Oh ja, nog een voorbeeld. Weten we het nog, "Love Baby" noemde Jürgen Schremp Fokker ooit. Om het genadeloos...(28 november 2017)
De diverse divisies van het ooit zo machtige British Leyland werden opgedoekt of de nog enigszins levensvatbare...(28 november 2017)
@Bofkont, Zou het werkelijk? Dan zouden ze naar de klanten toe dezelfde houding moeten aannemen. En...(15 november 2017)
De gewone werknemer is de dupe van dit tot in de kern rotte bedrijf, laten we dat niet vergeten. Misschien...(15 november 2017)
Op dit moment rijd ik in Kaapstad, Zuid-Afrika in de meest standaard uitvoering die er is. Het is een...(14 november 2017)
In plaats van dat geflits zouden ze in de grote steden de fietsers eens een keertje massaal moeten aanpakken....(14 november 2017)
Een politie-audi tegen verkeershufters! Hahaha, dat wordt dus audi chasing audi.(30 oktober 2017)
Gewoon weer een vaudiw. Voorkant dramatisch lelijk, de breedbekkikker. De achterkant weer de audi-boog...(30 oktober 2017)