
Skoda Octavia 1.0 TSI Business Edition Plus (2023)
I N T R O Toen juni 2022 het verzoek om een nieuwe leaseauto uit te zoeken binnenkwam, was...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Aangemeld sinds | 25 februari 2014 |
|---|---|
| Op forum sinds | 8 maart 2014 |
| Aantal reacties op forum | 890 |
| Aantal reacties op artikelen | 8.469 |
I N T R O Toen juni 2022 het verzoek om een nieuwe leaseauto uit te zoeken binnenkwam, was...
I N T R O Mijn met zorg samengestelde Focus moest retour leasemaatschappij maar de nieuw bestelde...
Hoe het ook zij, als je een Tesla Y parkeert naast genoemde MG, kun je niet anders constateren dan dat...(19 september 2026)
Onderaan de streep toch echt meer een imagomaker dan een imagobreker, als je t mij vraagt.(19 september 2026)
Qua gerebadgede Cadillacs hebben we nog een recenter voorbeeld in de vorm van de Catera, een Opel Omega...(19 september 2026)
Die Arna blijft toch een wonderlijk geval. Nissan stond voor betrouwbare techniek, Alfa voor fraaie...(19 september 2026)
[quote]Voor mij een reden om geen auto meer na 2022 te kopen.[/quote] Jij hebt in 2026 anders al 2 auto's...(19 september 2026)
Bouwjaar 2020, dan mist ie nog een aantal systemen dat intussen wel verplicht is. Dat kan voor een deel...(19 september 2026)
Dat ligt niet aan het uiterlijk, denk ik.(18 september 2026)
Maar begrijp ik nou goed dat de 2e poging tot schadeherstel nog steeds niet goed was? Dus dat gaan ze...(16 september 2026)
*piek(15 september 2026)
[quote]Bij beide motoren vragen we ons af waarom je ze zou kiezen. [/quote] Toch gek als je even later...(15 september 2026)
Zullen wel weer Arabieren zijn. Gelijk gehakt van maken.paardenworst graag.(3 september 2026)
Ik heb ook sterk het idee dat de laatste (zomer)maanden het idiote gedrag toeneemt. Zal wellicht iets...(7 augustus 2026)
Zal wel helpen voor de doorstroming.... (...) Dat zal ze leren!Ja, het zou inderdaad kunnen helpen voor...(15 mei 2026)
Waarom? Das toch selectief de een (een grote combi) wel ruimte geven en de ander (doorsnee personenauto)...(14 mei 2026)
Ik ben daar wel klaar mee, als je invoegt mag je kiezen, of voor of achter mij. Tenzij het een vrachtwagen...(14 mei 2026)
Ik zit ook in het kamp van ff opzij als ik de ruimte heb. BoeienWat ik er problematisch aan vind is...(1 mei 2026)
Dat zeg ik ook niet maar is het het jou waard om dan een potentieel verkeersconflict aan te gaan met...(1 mei 2026)
Op zich is het ook weer een kleine moeite om voor de invoeger even een baantje op te schuiven ipv je...(1 mei 2026)
Vraagje, ik hoor hier op een verjaardag dat de regels van invoegen zijn veranderd, omdat je van rechts...(1 mei 2026)
Ik snap het. Een kort lontje is een oorzaak van een enorme agressie thuis. Ik snap de frustratie wel...(29 december 2025)