
Hyundai Kona 1.6 GDI HEV N Line (2026)
Na de aflevering nu 2 weken rijervaring, het is nog zoeken in alle opties, maar een klein...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
| Aangemeld sinds | 30 december 2022 |
|---|---|
| Op forum sinds | 30 december 2022 |
| Aantal reacties op forum | 2 |
| Aantal reacties op artikelen | 5 |
Na de aflevering nu 2 weken rijervaring, het is nog zoeken in alle opties, maar een klein...
De eertse ervaringen met de Picanto GTline, auto voor mijn partner, zij vind hem geweldig. Mij...
Heb de Niro HEV dynamic plus nu 3 weken, mijn eerste ervaringen zijn positief. Hij gedraagt...
2023 - 2026
Heb nu een Hyundai Kona Hev Nline gekocht.(17 mei 2026)
Och wat is een cijfer, heb er een fijne auto aangehad, maar erger me een beetje aan de beloftes, die...(17 mei 2026)
Heb inmiddels 5500 km op de teller staan en mijn verbruik is nog niet onder de 1 op 20 gekomen. En wat...(11 oktober 2023)
Omdat hij niet bevalt misschien, ik stond met mijn Captur met 4700 km op de teller en een paar manden...(12 februari 2023)
Ik ben van mening dat het te vaak fout gaat, ze komen naar voren gaan dwars voor je staan en letten...(30 december 2022)
Voordeel is wel, als je het (voor jou) niks waard vindt, dat je dan ook niet meer vast aan de Kia dealer...(16 mei 2026)
Ik wil even wat krijt over de Kia garantie. Wij hebben een Kia Niro in bezit auto is nog geen 3 jaar...(10 mei 2026)