

Volvo S40
2.4i SUMMUM | NL-AUTO! | DEALER OH! | LEDER!
€ 9.995200798.900 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 13 februari 2007 |
| APK | 26 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 46.339 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Wat zijn typisch Zweedse eigenschappen? Is het de stijlvolle vormgeving? De aandacht voor veiligheid? Het ongekende comfort? Deze Volvo S40 uit 2007 heeft het allemaal. De aandrijving van deze Volvo wordt verzorgd door een vijfcilinder benzinemotor en een automatische transmissie. Het gevoel van luxe is inbegrepen dankzij het lederen interieur. U past de stoelen moeiteloos aan, ze zijn elektrisch in te stellen en hebben bovendien een geheugen. Xenonverlichting staat borg voor helderwit licht en een krachtige lichtbundel. Ook 16 inch lichtmetalen velgen, getint glas en in delen neerklapbare achterbank horen tot de voorzieningen op deze auto.
Het navigatiesysteem is uw vertrouwde gids, waarheen de reis ook gaat. Het spreekt voor zich dat een auto als deze ook van automatische airconditioning is voorzien. Schakel simpel en veilig naar uw favoriete artiest met de audiobediening op het stuur. Superstrak parkeren wordt een eitje dankzij de parkeersensoren. Bij wisselvallig en regenachtig weer is goed zicht essentieel. De regensensor reageert op alle neerslag met de juiste actie. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn cruise control, buitentemperatuurmeter, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, isofix-aansluiting en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Als u al weet dat dit de auto is die u wilt hebben, dan hoeft u niet langer te wachten. U kunt nu al besluiten om deze Volvo te kopen. Wij reserveren de auto dan voor u en nemen zo snel mogelijk contact met u op.
Modelreeks: mei 2004 - mei 2007
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 573 kg
Wielbasis: 264 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 4
Aantal eigenaren: 5
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: UniekWagentje B.V. Beerzerhaar 33B 7685PR BEERZERVELD, NL 06-36323282 http://www.uniekwagentje.nl UniekWagentje@gmail.com
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2.435 cc |
| Max. vermogen | 125 kW (170 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.470 x 1.790 x 1.450 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.367 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.940 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Inhoud bagageruimte | 404 l |
| Inhoud brandstoftank | 62 l |
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,9 s |
| Actieradius | 681 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 13,2 l/100km (1 op 7,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,7 l/100km (1 op 14,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9,1 l/100km (1 op 11,0) |
| CO2-uitstoot | 217 g/km |
| Energielabel | E |



