

Volvo EX40
Single Motor Extended Range Plus 82 kWh
€ 44.899202518.378 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.



Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 15 september 2025 |
| APK | 15 september 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 53.814 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 271 - € 296 |
Volvo heeft de auto opnieuw uitgevonden. De volledig elektrische Volvo EX40 is duurzaam, maar biedt tegelijk veel rijcomfort en geweldige prestaties. De fluisterstille elektromotor zorgt voor pittige rijprestaties zonder uitstoot. Maar wel met fiscaal voordeel! Kou en regen maken geen indruk. Binnen zit u comfortabel dankzij de stoelverwarming. Een handige voorziening op deze auto is de elektrische achterklep die u op afstand kunt openen. Zo'n verwarmd stuurwiel is een comfortabele extra, zeker in de winter. Bij de rijke uitrusting horen ook 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Rijfuncties worden glashelder en overzichtelijk weergegeven via het digitale dashboard. Niets achter deze auto blijft verborgen door de achteruitrijcamera. Een veilig gevoel! Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot uw voorligger. Spraaksturing betekent dat u verschillende functies met uw stem kunt bedienen. De elektrisch inklapbare trekhaak is onzichtbaar gemonteerd. Met een eenvoudige beweging verschijnt de trekhaak zodra u deze nodig hebt. Deze Volvo is voorzien van connected drive services, premium audiosysteem, navigatiesysteem, achteropkomend verkeer waarschuwing, electronic climate control en draadloos opladen.
De Volvo EX40 is uw trouwe partner onderweg, want hij houdt continu voor u de situatie op en om de weg in de gaten. Volautomatische veiligheidssystemen kunnen daarbij ingrijpen om u voor gevaarlijke situaties te behoeden. Wat deze auto ook kan, is lezen. Hij 'leest' voor u de verkeersborden tijdens de rit en attendeert u erop door ze op het dashboard te projecteren. Het Lane-keeping systeem doet precies wat nodig is: waarschuwen en corrigeren bij onbedoelde overschrijding van de rijstrooklijnen. Veilig inhalen en invoegen wordt bevorderd door de actieve dodehoekdetectie. Ook helpen het forward collision warning system, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, frontale botsbescherming en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
Laat ons even weten wanneer u een proefrit wilt maken en we zetten deze elektrische auto aan de lader voor een volle accu!
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Actieradius: 575 km
Accu snellaadtijd (10%-80%): 28 minuten
Laadvermogen: 545 kg
Wielbasis: 270 cm
Interieurkleur: Textiel city canvas in charcoal/charcoal
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Leaseprijs: private lease € 839 p/m (60 maanden, 10.000 km); full operational lease € 769 p/m (60 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Inbegrepen afleverpakket: Standaard
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK; Poetsbeurt, Tenaamstellen, Vloeistoffencheck, Wettelijke garantie
EU verantwoordelijke: Volvo Nederland B.V. Postbus 16 4153 ZG Beesd, NL 0345-688888 contact.vcnl@volvocars.com
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 185 kW (252 pk) |
| Max. koppel | 420 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.440 x 1.870 x 1.652 mm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| gewicht | 1.975 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.520 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 410 - 1.286 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,3 s |
| Actieradius | 575 km |
| Energielabel | A |





