

Volvo EX40
Single Motor Extended Range Ultra 82 kWh|360°cam|Pano|ACC|HK audio
€ 48.94020259.231 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 april 2025 |
| APK | 30 april 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 59.459 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 270 - € 296 |
Volvo EX40 Single Motor Extended Range Ultra 82 kWh|360°cam|Pano|ACC|HK audio
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
AUTOHUIS BOUWSEMA BV is sinds 1987 de Volvo-dealer voor Noord- en Oost Groningen met vestigingen in Delfzijl en Veendam.
In deze tijd van louter grote dealergroepen hebben wij ons weten te handhaven door ons te onderscheiden van deze grote dealers. Middels een platte organisatie en daardoor korte lijnen proberen we een persoonlijke benadering te bewerkstelligen om daarmee HET aanspreekpunt voor de Volvo-rijder in onze regio te zijn of te worden.
U kunt bij ons terecht voor nieuwe auto's, occasions in een breed prijzenscala, alle financiële diensten en het totale aftersalespakket.
Autohuis Bouwsema Delfzijl
Rondeboslaan 4-A
9936BK Farmsum
0596-612907
delfzijl@autohuis-bouwsema.nl
www.autohuis-bouwsema.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor uw aanvullende vragen.
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 185 kW (252 pk) |
| Max. koppel | 420 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.440 x 1.870 x 1.652 mm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| gewicht | 1.975 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.520 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 410 - 1.286 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,3 s |
| Actieradius | 575 km |
| Energielabel | A |




