

Volvo EX40
Extended Range Ultra 82 kWh | trekhaak | Black Edition velgen zw
€ 45.950202522.282 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.



Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 17 januari 2025 |
| APK | 17 januari 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 61.259 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 271 - € 296 |
Bent u op zoek naar een stijlvolle en krachtige elektrische SUV die van alle gemakken is voorzien? Dan is deze Volvo EX40 Extended Range Ultra 82 kWh zeker iets voor u! Deze prachtige auto uit 2025 straalt luxe en comfort uit in elke kilometer die u rijdt.
Met zijn soepele elektrische aandrijving kunt u genieten van een aangename en geruisloze rijervaring. De volkomen unieke bruine kleur van de auto zorgt voor een exclusieve uitstraling op de weg. Daarnaast springen de Black Edition velgen er direct uit met hun sportieve en elegante design.
Stap in en laat u verrassen door de vele luxe opties die deze Volvo te bieden heeft. Zo is de binnenspiegel automatisch dimmend, waardoor u nooit last zult hebben van verblindende lichten achter u. De lichtmetalen velgen van 20 inch zorgen niet alleen voor een stoere look, maar bieden ook een optimale rijervaring op diverse ondergronden.
Dankzij de smartphone integratie kunt u moeiteloos verbonden blijven met uw digitale wereld, terwijl de verkeersbord detectie ervoor zorgt dat u altijd op de hoogte bent van de geldende snelheidslimieten. En voor extra comfort is de lendesteun van de passagiersstoel elektrisch verstelbaar, zodat iedereen optimaal kan genieten van de rit.
Met een kilometerstand van 22282 en vijf deuren biedt deze SUV voldoende ruimte en flexibiliteit voor al uw avonturen. De metallic lak zorgt niet alleen voor een glanzende afwerking, maar biedt ook bescherming tegen weersinvloeden en kleine beschadigingen.
Kortom, deze Volvo EX40 Extended Range Ultra 82 kWh is de perfecte combinatie van luxe, comfort en stijl. Kom langs bij Van Roosmalen Veldhoven en ervaar zelf wat deze prachtige auto te bieden heeft. Neem contact met ons op via 040-2498500 en plan vandaag nog uw proefrit. Succes gegarandeerd!
Accu laadsnelheid: 81 km actieradius per uur
Actieradius: 575 km (561 km elektrisch)
Wielbasis: 270 cm
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 16,6 kWh/100km
Referentienummer: 7314
Elektrisch maximum continu vermogen: 128.00 kW
Elektrisch verbruik combinatierit: 171 kWh/100km
Soort accu: li
Accu aanschaf: onbekend
Bruikbare accucapaciteit geschat: 77.9 kWh
Ingeschat actieradius: 424 km
Ingeschat verbruik: 21.3 kWh/100km
Actieradius zomer: 427 km
Actieradius winter: 368 km
Verbruik zomer: 20.97 kWh/100km
Verbruik winter: 25.12 kWh/100km
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 185 kW (252 pk) |
| Max. koppel | 420 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.425 x 1.873 x 1.652 mm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| gewicht | 1.975 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.520 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 410 - 1.286 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,3 s |
| Actieradius | 575 km |
| Energielabel | A |





