



Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 7 mei 2026 |
| APK | 7 mei 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 89.234 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 327 - € 358 |
Omschrijving
BETREFT RIJDENDE DEMO!
AUTO IS ALLEEN TE BEKIJKEN OP AFSPRAAK!
KM STAND KAN AFWIJKEN.
Bij Mobility Centre Rotterdam hebben we een prachtige Volvo ES90 Extend. Range Ultra 92kWh beschikbaar, een demo model uit het jaar 2026. Deze auto combineert luxe en comfort met indrukwekkende prestaties, en is een echte eyecatcher op de weg.
De Volvo ES90 Extend wordt aangedreven door elektriciteit, wat zorgt voor een soepele en duurzame rijervaring. Met een krachtige motor levert deze auto prestaties om van te genieten. De stoere zwarte kleur geeft de auto een elegante uitstraling, terwijl de metallic lak zorgt voor een extra vleugje luxe.
Dit model is voorzien van diverse handige opties, waaronder Bluetooth voor handsfree bellen en muziek streamen. De adaptieve cruise control met Stop&Go functie en stuurhulp zorgt ervoor dat je comfortabel en veilig lange afstanden kunt afleggen. De sluitbekrachtiging zorgt ervoor dat de deuren moeiteloos sluiten, terwijl de voorstoelen verwarmd zijn en elektrisch verstelbare lendesteunen bieden optimaal comfort tijdens het rijden.
Veiligheid staat voorop in de Volvo ES90 Extend, met zij airbags voor extra bescherming bij een eventuele aanrijding. Dankzij de ruime interieur en vijf deuren is deze auto uitermate geschikt voor gezinnen of mensen die graag op pad gaan met vrienden.
De luchtvering zorgt voor een soepele en comfortabele rit, terwijl het high-end B&W audiosysteem zorgt voor een ongeëvenaarde geluidservaring onderweg. Met slechts 4101 kilometer op de teller is deze demo auto zo goed als nieuw en klaar voor vele kilometers rijplezier.
Wil je meer weten over deze Volvo ES90 Extend? Neem dan contact op met Mobility Centre Rotterdam op 010-8504550 en ontdek zelf de luxe, comfort en prestaties van deze prachtige auto.
Aanvullende opties en accessoires
Entertainment & Media
- audio installatie high end
- Audio installatie premium
- Bluetooth
- draadloze telefoonlader
- multimedia scherm standaard
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- chroom delen exterieur
- matrix LED koplampen
- Metaalkleur parelmoer
Extra
- 11 kW lader
- actieve noodgeval assistent
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- bestuurdersstoel met massage
- buitenspiegels in andere kleur
- diffuser
- geluidsimulator
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- kunstlederen interieurdelen
- lichtmetalen velgen 5-spaaks 22"
- midden airbag(s)
- passagiersstoel met massage
- Premium metaalkleur
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- smartphone entry
- stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen
- stuur kunstleder
- voorstoel(en) ergonomisch
Interieur & Comfort
- achterbank elektrisch verstelbaar
- airco separaat achter
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Extra getint glas achter
- hemelbekleding donker
- hemelbekleding donker
- kunstlederen bekleding
- Luxe lederen bekleding
- Panoramadak var. transparantie
- parkeersensor voor en achter
- schakelpaddles
- stoel ventilatie voor en achter
- voorstoelen verwarmd en elektrische lendesteunen
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
Veiligheid & Techniek
- achteruitrij assistent
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dodehoekdetectie met correctie
- gelaagde voorruit
- gelaagde zijruit(en)
- hoofdsteunen anti-whiplash
- koplampreiniging
- oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- Roll Stability Control
- sluitbekrachtiging
- uitwijk assistent
- zelfstandige rijstrookwissel
Meer informatie
Technische informatie
Accu laadsnelheid: 87 km actieradius per uur
Actieradius: 662 km (629 km elektrisch)
Wielbasis: 310 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 15,6 kWh/100km
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Identificatie
Referentienummer: 8736
Overige informatie
Elektrisch maximum continu vermogen: 140.00 kW
Elektrisch verbruik combinatierit: 165 kWh/100km
Soort accu: li
Accu aanschaf: onbekend
Bruikbare accucapaciteit geschat: 83.6 kWh
Ingeschat actieradius: 464 km
Ingeschat verbruik: 20.9 kWh/100km
Actieradius zomer: 491 km
Actieradius winter: 424 km
Verbruik zomer: 20.56 kWh/100km
Verbruik winter: 24.65 kWh/100km

Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 246 kW (335 pk) |
| Max. koppel | 480 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.000 x 1.942 x 1.549 mm |
| Draaicirkel | 11,8 m |
| gewicht | 2.310 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.900 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 446 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,9 s |
| Actieradius | 662 km |
| Energielabel | A |
Opties
Mobility Centre Rotterdam
Hoofdweg 1373067 GD Rotterdam




