
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Volvo C70
Convertible 2.5 T5 Summum Youngtimer 220 PK
€ 7.4502007280.776 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 14 juni 2007 |
| APK | 12 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 68.320 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
Zijn dynamische uiterlijk maakt al direct duidelijk wat voor rijervaring u van deze Volvo C70 Convertible mag verwachten: pure sportiviteit. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een automatische transmissie. De hoogwaardige, lederen bekleding benadrukt de kwaliteit van deze Volvo. 's Winters op pad gaan kan een behoorlijke uitdaging zijn. Daarom is deze Volvo C70 Convertible voorzien van weldadige verwarmbare voorstoelen. In het donker zorgt de xenonverlichting voor een goed zicht op de weg. In deze auto profiteert u onder andere ook van: 17 inch lichtmetalen velgen, neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen.
De snelste of zuinigste weg? Het navigatiesysteem aan boord wijst de juiste weg! Ook is de auto voorzien van electronic climate control. Even muten, een andere zender of track kiezen? Geen gerommel, het gaat moeiteloos met de audiobediening op het stuur. Parkeersensoren zijn een handig hulpmiddel om parkeerschades te voorkomen. In de regen hoeft u niet langer zelf de ruitenwissers in te schakelen. De regensensor zorgt ervoor dat de ruitenwissers altijd op de juiste snelheid werken. Deze auto is voorzien van cruise control, buitentemperatuurmeter, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
Zoals u mag verwachten van deze Volvo C70 Convertible is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Bij een noodstop levert de Brake Assist automatisch nóg meer remkracht om de remweg te verkorten.
Wilt u deze auto bekijken en er eventueel mee rijden? Mail ons dan of bel ons, zodat we de auto voor u klaar kunnen zetten.
**LET OP VOOR MEER INFORMATIE,GROTE FOTO’S BEZOEK ONZE WEBSITE.
**WWW.NOORLANDER-AUTOBEDRIJF.NL**
Noorlander Autobedrijf is aangesloten bij Bosch Workshop Partner.
Wij ruilen alle voertuigen in ! Ook uw motor,caravan,mobil home,boot !!
Maak hier uw afspraak voor een bezichtiging online ,, Afspraak voor een proefrit "
Alle gegevens zijn met de grootst mogelijke zorgvuldigheid samengesteld . Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Alle leveringen geschieden onder onze verkoopvoorwaarden vermeld op onze website.
Noorlander-Autobedrijf is niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- metaal-/micakleur
- Electrisch inklapbare buitenspiegels (167)
- koplampreiniging
Interieur & Comfort
- lederen interieur
- voorstoelen verwarmd
- achterbank neerklapbaar
- Automatische dimmer binnenspiegel (168)
- lendesteunen (verstelbaar)
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
Overige
- Instructieboekjes aanwezig
- Mobility-Line (Audio-navigatie full map)
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2005 - 2009
Modelcode: 38
Typenummer: C70 (06-)
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 466 kg
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieurkleur: LEATHER MBEIGE/QUARTZ
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 234 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 9,8 l/100km (1 op 10,2)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 14,7 l/100km (1 op 6,8)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 7 l/100km (1 op 14,3)
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 4
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Meeneemprijs (inbegrepen):
- Geldige APK.
- Vrijwaren eventueel in te ruilen voertuigen.
- Tenaamstelling nieuw voertuig. - Rijklaarmaakpakket 1 (€ 495 meerprijs):
- Onderhoudsbeurt volgens schema.
- Geldige APK. Minimaal 6 maanden
- 3 maanden garantie op motor en versnellingsbak.
Voor informatie over ons verkoopproces kijk op deze link
https://www.noorlander-autobedrijf.nl/aflevering-occasions/
Optioneel zijn er naar wens andere garantie pakketten te kiezen, deze kunt u terug vinden op: www.noorlander-autobedrijf.nl/garantie-noorlander-autobedrijf/
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Meeneemprijs"): Huisgarantie; - 3 maanden garantie op motor en versnellingsbak, - Geldige APK minimaal 6 mnd., - Onderhoudsbeurt volgens schema, Aanvullende garantie pakketten mogelijk (zie garantie pagina)
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volvo Nederland B.V. Postbus 16 4153 ZG Beesd, NL 0345-688888 contact.vcnl@volvocars.com
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2.521 cc |
| Max. vermogen | 162 kW (221 pk) |
| Max. koppel | 320 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.582 x 1.820 x 1.400 mm |
| Draaicirkel | 12,7 m |
| gewicht | 1.634 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.100 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 404 l |
| Inhoud brandstoftank | 62 l |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,0 s |
| Actieradius | 632 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 14,7 l/100km (1 op 6,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 7,0 l/100km (1 op 14,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9,8 l/100km (1 op 10,2) |
| CO2-uitstoot | 234 g/km |
| Energielabel | E |
Opties
Noorlander Autobedrijf
Bredeweg 1182761 KB Zevenhuizen Zh





































