

Volvo C70
Convertible 2.4i Kinetic
€ 5.9502008201.635 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 8 februari 2008 |
| APK | 7 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 51.884 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Welkom bij De Gaarde auto’s Nieuw Vennep
De Volvo C70 Cabriolet is afkomstig van de 2e EIGENAAR en is overall gezien in nette technische en optische staat. De distributieketting is al eens vervangen op d.d. 04-2018 bij 132.953 km!
Nog meer zekerheid gewenst? Alle aankoopkeuringen zijn voor aankoop toegestaan!
Algehele staat:
– Het betreft een nette, frisse auto!
– Auto rijdt, remt, stuurt en schakelt goed.
– De auto heeft normale gebruikssporen die in overeenstemming zijn met bouwjaar en kilometrage.
– Originele km-stand incl. Nationale Auto Pas,
– Er is niet in de auto gerookt en er zijn ook geen huisdieren in vervoerd.
– De 16 all season rbanden zijn rondom voorzien van zo’n 4.5 mm profieldiepte.
– De distributieketting is al eens vervangen op d.d. 04-2018 bij 132.953 km!
– Afkomstig van tweede eigenaar.
– Origineel geleverde NL-auto: Ja
– Aantal autosleutels: 2.
– Originele boekjes aanwezig: Ja.
Slechts enkele highlights van deze Volvo C70 zijn o.a.:
– een elektrisch bedienbare cabriokap (met één druk op de knop genieten van de zon),
– Climate Control voor een aangenaam binnenklimaat, zomer én winter,
– een tijdloos en stijlvol design dat nog steeds gezien mag worden,
– en vooral: heerlijk comfortabel rijgedrag zoals je dat van een Volvo mag verwachten.
Deze C70 is misschien niet overladen met opties, maar blinkt uit in waar het écht om draait: betrouwbaar rijplezier, comfort en ontspannen toeren zodra het weer het toelaat. Dak open, zonnetje erbij en rijden maar – soms heb je gewoon niet meer nodig.
Vanzelfsprekend wordt deze Volvo geleverd met twee originele autosleutels, originele boekje(s) incl. onderhoudshistorie en een tellerrapport van Nationale Autopas, wat je nog meer zekerheid geeft over de kilometerstand en de geschiedenis van de auto.
Mocht je interesse hebben, dan ben je van harte welkom voor een bezichtiging en proefrit. Neem ook contact met ons op voor aanvullende foto’s of kijk direct op onze eigen website!
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/35 R17
Laadvermogen: 482 kg
Wielbasis: 264 cm
Interieurkleur: Donkergrijs
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Voor een uitgebreid overzicht van onze voorraad raadpleegt u onze website
www.degaardeautos.nl of bel met 0630063339
info@degaardeautos.nl
Ook voor uw autoverzekering kunt u bij ons terecht.
Aan de informatie kunnen geen rechten worden ontleend. De informatie kan onjuistheden of typefouten bevatten.
De Gaarde Auto's kan te allen tijde wijzigingen aanbrengen.
-EXPORT DIENSTEN EN DOCUMENTEN LEVEREN WIJ OOK!
-EXPORT DOCUMENTS AND SERVICES WE ALSO PROVIDE!
-EXPORT DOCUMENTE UND DIENSTLEISTUNGEN BIETEN WIR AUCH!
-EXPORTDOCUMENTS I USLUGI SWIADCZYMY RÒWNIEZ!
Kvk:57987173
Bankrekening:NL89 INGB 0008 1849 27
Tot ziens in Nieuw-Vennep
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2.435 cc |
| Max. vermogen | 125 kW (170 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.580 x 1.820 x 1.400 mm |
| Draaicirkel | 11,8 m |
| gewicht | 1.588 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.070 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 404 l |
| Inhoud brandstoftank | 62 l |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,1 s |
| Actieradius | 688 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 12,8 l/100km (1 op 7,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,7 l/100km (1 op 14,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9,0 l/100km (1 op 11,1) |
| CO2-uitstoot | 215 g/km |
| Energielabel | D |





