

Volkswagen Up!
1.0 move up! Navi airco
€ 2.9002012261.860 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Wijst de weg naar bestemming
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 2 maart 2012 |
| APK | 5 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 11.484 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Deze Volkswagen Up! 1.0 move up! is een compacte en zuinige stadsauto die ideaal is voor dagelijks gebruik. De auto is van bouwjaar 2012 en heeft een kilometerstand van circa 262.000 km. Dankzij de betrouwbare benzinemotor en handgeschakelde transmissie is hij voordelig in gebruik en prettig om mee te rijden.
De Up! is uitgerust met navigatie en airconditioning, wat zorgt voor extra comfort tijdens iedere rit. Door zijn compacte formaat is hij zeer wendbaar en eenvoudig te parkeren, terwijl het interieur praktisch is ingericht en verrassend veel ruimte biedt voor zijn klasse.
De auto is netjes onderhouden en rijdt, schakelt en stuurt zoals het hoort. Optisch is hij gebruikt met hier en daar een gebruiksspoor passend bij leeftijd en kilometrage, maar technisch verkeert hij in goede staat.
Kortom een leuke, betaalbare en betrouwbare auto voor wie voordelig wil rijden met lage vaste lasten.
De auto van uw keuze tegen een scherpe bodemprijs. Die vindt u bij Auto Keijzers. Maar we doen meer. We bieden u de keuze uit een aantal aanvullende dienstenpakketten. Zo meenemen kan altijd, maar kiest u voor één van onze afleverpakketten, dan weet u zeker dat u een auto koopt waar zorg aan besteed is. Wij bieden u de mogelijkheid te kiezen uit 2 afleverpakketten. En wel of geen inruil. Vraag naar de mogelijkheden! NATIONALE AUTOPAS EN ONDERHOUDSHISTORIE AANWEZIG. Ook kunt u bij ons uw auto, caravan, camper, motor of boot inruilen. Onze openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 8.00 uur tot 18.00 uur en zaterdag van 9.00 uur tot 17.00 uur. 2 koopzondagen per maand. Kom naar onze showroom. Altijd 500 hoogwaardige occasions op voorraad. Wilt u informatie en inruilen bel dan onze verkoopadviseurs. GELD VRIJMAKEN? WIJ BETALEN OOK TOE OP EEN GOEDKOPE AUTO! Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom nooit alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Modelreeks: 2011 - 2016
Modelcode: Typ AA
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 461 kg
Wielbasis: 242 cm
Interieurkleur: Js,black denim-ceramique/zw.
CO₂-uitstoot (NEDC): 108 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4 l/100km (1 op 25,0)
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Leaseprijs: € 50 p/m (financial lease); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK; Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, DE 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 55 kW (75 pk) |
| Max. koppel | 95 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.540 x 1.641 x 1.489 mm |
| gewicht | 829 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.290 kg |
| Inhoud bagageruimte | 251 - 951 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 171 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,3 s |
| Actieradius | 744 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,0 l/100km (1 op 25,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| CO2-uitstoot | 108 g/km |
| Energielabel | B |




