

Volkswagen Up!
1.0 high up! BlueMotion APK NAP AIRCO 5DR
€ 4.9952013109.890 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Wijst de weg naar bestemming
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 11 juni 2013 |
| APK | 15 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 12.657 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Nieuw binnen. Leuke en betrouwbare UP! volledig onderhouden. voorzien van 5 deuren en airco. Wordt geleverd met algehele nieuwe keuring
Volkswagen Up! 1.0 high up! BlueMotion APK NAP AIRCO 5DR
Pakket: Black & White pakket
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Volkswagen staat voor innovatieve techniek en hoogstaande kwaliteit. Het zijn eigenschappen die u in alle modellen kunt terugzien. Ook deze Up! is op en top een Volkswagen. Zoals het een echte Volkswagen betaamt, verkeert deze Up! in uitstekende conditie. De aandrijving van deze Volkswagen wordt verzorgd door een driecilinder benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. Ook is de auto voorzien van: 15 inch lichtmetalen velgen, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Naast de routeinformatie van het navigatiesysteem kunt u muziek via het audiosysteem ook online beluisteren via bluetooth. Ervaar het comfort van inparkeren met parkeersensoren. Deze auto laat zich moeiteloos in elk parkeervak manoeuvreren. Zuinig zoeven, dat kan deze auto dankzij de aanwezige cruise control. Natuurlijk is er in deze auto airconditioning aanwezig. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur.
In de Volkswagen Up! heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. De hellingproef is verleden tijd. De hill hold control zorgt voor volmaakte stilstand op ieder aflopend wegdeel.
Om deze Volkswagen echt te ervaren, moet u beslist een proefrit maken. Mail ons nu of bel ons, dan maken we snel een afspraak.
Trust Occasions
Hagemuntweg 29
4879NM Etten-Leur
+31687161147
info@trust-occasions.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 44 kW (60 pk) |
| Max. koppel | 95 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.540 x 1.640 x 1.489 mm |
| gewicht | 829 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.290 kg |
| Inhoud bagageruimte | 251 - 959 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 161 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,4 s |
| Actieradius | 853 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| CO2-uitstoot | 105 g/km |
| Energielabel | A |




