

Volkswagen Tiguan
1.4 TSI eHybrid Elegance | 245pk | Plug-in Hybrid
€ 27.900202263.574 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 23 november 2022 |
| APK | 23 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 50.055 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Het begrip veiligheid moet in een auto verankerd zijn in iedere vezel. Het is geen kwestie van achteraf een aantal veiligheidssystemen toevoegen, nee, het moet vanaf het allereerste begin in het ontwerp van de auto zijn opgenomen. Daarom munt juist Volkswagen uit in veiligheid, omdat iedere VW, dus ook deze Tiguan, volgens dit principe is ontwikkeld. Het interieur heeft een sportieve en hightech ambiance dankzij de R-Line styling. Volkswagen-rijders weten het: een VW is gebouwd voor duurzaamheid. Deze Tiguan is dan ook als nieuw, de onderhoudshistorie is bekend. Deze SUV wordt aangedreven door een krachtige viercilinder benzinemotor. In de guurste maanden is de meegeleverde stoelverwarming een absolute weldaad! Een praktische extra is de elektrisch bedienbare achterklep die opent en sluit met een druk op de knop. Vergeet halogeen; deze koplampen gebruiken de allernieuwste matrix LED-technologie met maximale lichtopbrengst zonder de tegenligger te hinderen. Verder is de Volkswagen uitgerust met: 19 inch lichtmetalen velgen, geluidsisolerende ramen, dakspoiler, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Alle functies voor een veilige en zuinige rit worden overzichtelijk weergegeven op het digitale dashboard. 'Boem is ho'? Niet met deze achteruitrijcamera. U ziet achter net zo goed als voor en krijgt een duidelijk geluidssignaal! Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot jouw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee je comfortabel onderweg bent. Intelligente spraakbediening herkent jouw commando's en voert opdrachten snel en soepel uit. Deze Volkswagen Tiguan is 'connected'. Belangrijke functies worden permanent gemeten en zijn uit te lezen via een speciale app, ook op afstand. Ook navigatiesysteem, achteropkomend verkeer waarschuwing, automatische airconditioning, schakelpaddles aan het stuur, draadloos opladen en DAB ontvangst zijn aan boord.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Volkswagen Tiguan samen. Belangrijk voor jouw veiligheid en die van jouw passagiers is de verkeersbord-detectie in deze auto. Het Lane-keeping systeem registreert permanent of je binnen de lijnen van de rijstrook blijft; dwaal je onbedoeld af, dan waarschuwt het systeem en corrigeert de koers. Forward collision warning waarschuwt bij een dreigende aanrijding met een voorligger. In deze Volkswagen vinden we verder een hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
We kunnen ons voorstellen dat je een proefrit wilt maken met deze Volkswagen. Bel je ons snel?
Modelreeks: apr. 2021 - mei 2023
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 634 kg
Wielbasis: 268 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Autobedrijf Schippers B.V. Molendijk Noord 51B 7461JG RIJSSEN, NL 0548512565 http://www.autoschippers.nl info@autoschippers.nl
Auto Schippers is een familiebedrijf met meer dan 65 jaar ervaring, gevestigd in Rijssen en sinds 2023 ook in Zuna. Wij zijn officieel Hyundai service dealer en bieden een ruime keuze in nieuwe auto’s, betrouwbare occasions en zakelijke mobiliteit. Ook voor onderhoud en lease ben je bij ons aan het juiste adres.
Contact via Whatsapp? 0642474380 of via deze link: https://api.whatsapp.com/send/?phone=31642474380
Disclaimer: De advertenties worden met zorg samengesteld. Mochten er toch eventuele fouten in staan willen wij ons excuseren. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend.
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.395 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 400 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.510 x 1.840 x 1.680 mm |
| gewicht | 1.716 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.350 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 615 - 1.516 l |
| Inhoud brandstoftank | 58 l |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,5 s |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,7 l/100km (1 op 58,8) |
| CO2-uitstoot | 36 g/km |





