
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Volkswagen Tiguan
1.5 TSI R-Line Black pack | Key less| Camera | Stuurverwarming |
€ 36.750202475.136 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 8 maart 2024 |
| APK | 8 maart 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 56.260 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
Origineel Nederlands geleverde Volkswagen Tiguan 1.5 TSI 150PK R line. Auto is o.a. voorzien van: Balck pack, stoelverwarming, stuurverwarming, achteruitrijcamera, IQ achterlichten. Auto wordt privé mee gereden (bellen voor bezichtiging) prijs is inclusief afleveringsbeurt, apk is geldig tot 03-2028 en fabrieksgarantie tot 03-2028 zie voorwaarden Volkswagen.nl
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Airco separaat achter
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Draadloze telefoonlader
- Hoofdsteunen actief
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Geluidwerend glas
- R-Line Exterieur
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Warmtewerende voorruit
Veiligheid
- Extra getint glas
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurhulp
Overig
- Bluetooth carkit
- coming home / leaving home
- DAB Radio
- Keyless-pakket (Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing)
- Keyless entry met start knop
- Multimedia pakket plus (Draadloze telefoonlader, Stuurhulp)
- Parkeer sensoren voor
- Privacy glas
- Vol LED verlichting
- Winter-pakket (Ruitensproeiers verwarmbaar, Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd)
- Zwarte hemel
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 245/55 R19
Laadvermogen: 571 kg
Wielbasis: 268 cm
Interieurkleur: Donkergrijs
Emissieklasse: Euro 6
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Inbegrepen afleverpakket: Fabrieksgarantie: Auto zit nog in de fabriekgarantie
Bedrijfsinformatie
Auto Alberink Albergen is al ruim 40 jaar hét adres voor uw auto en betrouwbare service!
Wij in- en verkopen personenauto's en lichte bedrijfswagens van alle merken (nieuw en gebruikt).
Daarnaast kunt u bij ons terecht voor onderhoud, reparatie, APK-keuring, uitlijning, ADAS Kalibratie en schade herstel.
Wij leveren onze auto's inclusief een recente APK keuring, afleveringsbeurt.
U bent van harte welkom en de koffie staat voor u klaar.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.510 x 1.840 x 1.680 mm |
| gewicht | 1.439 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.010 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 615 - 1.655 l |
| Inhoud brandstoftank | 58 l |
| Topsnelheid | 202 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 s |
| Actieradius | 878 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| Energielabel | E |
Opties
Auto Alberink Albergen
Hulsbrookstraat 47665 CE Albergen














