

Volkswagen Tiguan
1.4 TSI eHybrid R-Line Business+ Volleder VCP Panoramadak Elec.Trekhaak
€ 37.950202379.439 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 24 februari 2023 |
| APK | 24 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 56.307 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Hij zorgt voor een ontspannen rijervaring, deze Volkswagen Tiguan. Het is een auto uit 2023, op de teller staat een kilometerstand van 79439. Van binnen en van buiten is deze Volkswagen Tiguan uitgevoerd in R-Line styling. Sportief, stoer, eigenwijs. Een belangrijke eigenschap van iedere Volkswagen is zijn duurzaamheid. Dat ziet u ook aan deze Tiguan. Het is een hybride, daardoor is de auto zuinig met brandstof. Deze Volkswagen Tiguan legt bestuurder én bijrijder compleet in de watten met de verwarmbare voorstoelen. De comfortstoelen zorgen voor een optimale zithouding onderweg. Life is easy! In ieder geval met dit elektrisch bediende glazen panoramadak. De achterklep opent automatisch met een druk op de knop. Handig als u met volle handen staat. De koplampen met matrix LED-verlichting zijn het hoogst haalbare op het gebied van autoverlichting. Tot de uitrusting van deze Volkswagen behoren ook 19 inch lichtmetalen velgen, geluidsisolerende ramen, trailer assistent, dakspoiler, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Een gevisualiseerd overzicht van alle belangrijke functies wordt geleverd door het digitale dashboard. De functie van deze 360 graden camera is vooral nuttig in smalle straatjes waar het zicht beperkt is. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. Spraakbediening herkent uw stem en voert opdrachten uit terwijl u beide handen aan het stuur houdt. Met Connected Services wordt iedere rit nóg veiliger. Ook is de Volkswagen uitgerust met: navigatiesysteem, achteropkomend verkeer waarschuwing, automatische airconditioning, schakelpaddles aan het stuur, draadloos opladen en DAB ontvangst.
Als bestuurder van deze Volkswagen bent u nooit alleen. U wordt onderweg bijgestaan door technologische hulpmiddelen die samen met u de weg in de gaten houden. Als het nodig is, grijpen ze zelfs in, door te remmen of bij te sturen. Eyes on the road! Dat kan iedere seconde, dankzij de head-up display, die informatie projecteert op de voorruit. De actuele snelheidslimiet, een inhaalverbod en andere verkeersborden; de verkeersborddetectie ondersteunt u tijdens elke rit. Het Lane-keeping systeem garandeert dat u zich niet onverhoeds buiten de lijnen van de rijstrook begeeft. Verder is deze auto uitgerust met dodehoekdetectie, forward collision warning system, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Nieuwsgierig geworden? Neem snel contact op om een afspraak te maken.
Modelreeks: apr. 2021 - mei 2023
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 634 kg
Wielbasis: 268 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Autobedrijf Boks Laan vd Dierenriem 51 7324AB Apeldoorn, NL 055-3603050 http://www.autobedrijfboks.nl info@autobedrijfboks.nl
De door ons genoemde communicatieadviesprijzen zijn inclusief onvermijdbare kosten nodig voor levering van de auto. Optionele pakketten of uitrusting zijn altijd de keuze van de consument en kunnen desgewenst tegen meerprijs geleverd worden.
Bij Autobedrijf Boks heeft u keuze uit meer dan 250 occasions. Heeft u een auto in te ruilen? Ga dan naar onze website: http://www.autobedrijfboks.nl/voorraad en vind uw nieuwe auto. Binnen 1 werkdag krijgt u een offerte op maat.
Heeft u een eigen bedrijf? Weleens over financial lease nagedacht? Voor meer informatie hierover ga naar https://www.autobedrijfboks.nl/diensten/financieren/ Ook voor ZZP zeer aantrekkelijke tarieven en acceptatie voorwaarden.
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.395 cc |
| Max. vermogen | 180 kW (245 pk) |
| Max. koppel | 400 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.510 x 1.860 x 1.680 mm |
| gewicht | 1.716 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.350 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 615 - 1.516 l |
| Inhoud brandstoftank | 58 l |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,5 s |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,7 l/100km (1 op 58,8) |
| CO2-uitstoot | 42 g/km |





