
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Volkswagen Tiguan Allspace
1.5 TSI R-Line Business+ 7p. Pano!
€ 38.4002022103.610 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Datum eerste toelating | 16 augustus 2022 |
| APK | 16 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 57.666 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Omschrijving
BTW auto, prijs is inclusief BTW! 6 maanden garantie! Kenteken: R-432-FJ, Uitstekende en nette auto! 7 zits.
Luxe R Line Business+ uitvoering met o.a schuifkanteldak, panoramadak, R- Line in & exterieur, trekhaak en nog veel meer.
Alle voertuigen worden vooraf professioneel geïnspecteerd, hierin worden de technische bijzonderheden altijd opgelost of gemeld zodat u met vertrouwen uw auto kan kopen.
Aanvullende garantie inbegrepen, geen afleverkosten of andere verborgen kosten. Inclusief nieuwe apk , nieuwe grote onderhoudsbeurt & aircobeurt.
12 maanden GRATIS onderhoud cadeau! Kies voor zorgeloos rijden en maximale levensduur!
Inclusief 6 maanden aanvullende garantie! Km standen zijn gegarandeerd! Wij doen een 100% check!
Proefrijden dagelijks op afspraakmogelijktot 20:00 uur. Tel: 0792046061
Al onze auto's worden op 40 punten geïnspecteerd. Van motor en transmissie tot remmen en elektronica! Lease/financiering mogelijk.
Wij zijn een familie bedrijf met een eigen werkplaats, ervaren monteurs en houden onze bedrijfskosten laag, daarom kunnen wij scherpe prijzen en persoonlijke service
Lease/financiering: Voor zowel particulieren als ondernemers bieden wij lease en financieringsmogelijkheden.
Het kopen van een auto kan een uitdagende taak zijn, vooral als je er zelf weinig verstand van hebt. Hoe weet je zeker dat je een betrouwbare keuze maakt en een voertuig in goede staat krijgt? Wij hebben de passende oplossing om ervoor te zorgen dat jij met een vertrouwd gevoel in je nieuwe auto stapt.
Onze uitgebreide 40-punten check zorgt ervoor dat de auto technisch volledig gecontroleerd wordt door onze ervaren monteurs. Van motor en transmissie tot remmen en elektronica, elk belangrijk onderdeel wordt nauwkeurig geïnspecteerd. Zo garanderen wij dat je nieuwe auto in topconditie verkeert en je zorgeloos de weg op kunt.
- inruil mogelijk. Taxatie op locatie.
- standaard 14 dagen aankoop garantie (motor en versnellingsbak)
- 3 of 6 maanden garantie & onderhoud mogelijk.
- vervangend vervoer mogelijk i.c.m. onderhoud of reparatie
Afleverpakket 1: Gratis
14 dagen garantie / 1000 km (motor & versnellingsbak). Inclusief onderhoudsbeurt en minimaal 6 maanden APK
Afleverpakket 2: € 495,-
3 maanden/ 5000 km garantie (motor & versnellingsbak). Inclusief onderhoudsbeurt en minimaal 6 maanden APK.
Afleverpakket 3: € 795,-
6 maanden/ 10000 km garantie (motor & versnellingsbak). Inclusief onderhoudsbeurt en minimaal 6 maanden APK.
U kunt bij ons u huidige auto inruilen. Wij zijn een familie bedrijf en houden onze bedrijfskosten laag. Daarom kunnen wij u een reële inruilprijs bieden conform bovag marktwaarde
Ook voor vakkundig onderhoud, reparatie en apk bent u bij ons aan het juiste adres.
Pakket: Black Style
- Buitenspiegels in andere kleur
Pakket: Assistance pakket
- Actieve noodgeval assistent
- Bots herkenning en activatie
- Cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- Dodehoek detectie
- File assistent
- Parkeer assistent
- Vervolgbotsing preventie
Pakket: Multimedia pakket
- Audio installatie high end
- Head-up display
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
Comfort
- Boordcomputer
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Bumpers in carrosseriekleur
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Glazen schuifdak
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 19"
- Mistlampen voor
- Panoramadak
- Parkeersensor voor en achter
- R-Line exterieur
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sportonderstel
- Sportvelgen
- Trekhaak
- Warmtewerende voorruit
Infotainment
- Audio installatie
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Sportstuur
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuur verwarmd
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Connected services
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Geluidsisolerend glas
- Hemelbekleding donker
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Knie airbag(s)
- LED mistlampen
- Matrix LED koplampen
- Multimedia scherm standaard
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Schakelpaddles
- Variabele stuuroverbrenging
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) achter
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
Achteruitrijcamera
Alarm klasse 1(startblokkering)
Alarmsysteem
Bandenspanningscontrolesysteem
File assistent
Grootlichtassistent
Hill hold functie
Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Verkeersbord detectie
Vermoeidheids herkenning
Kenteken: R-432-FJ
Merk: Volkswagen
Model: Tiguan Allspace
APK tot: 16-08-2026
Tellerstand: 103610 KM
Carrosserievorm: SUV
Aantal deuren: 5
Brandstofsoort: Benzine
Bouwjaar: 2022
Transmissie: Automaat
Kleur: grijs
Bekleding: Leder/Stof
Kleur interieur: grijs
Interieurnaam: R-Line
Motorinhoud: 1498 cc
Aantal cilinders: 4
Motorcode: DPC
Vermogen: 110 kW / 150pk
Ledig gewicht: 1543 kg
Max. trekgewicht: 1800 kg
Aantal zitplaatsen: 7
Verbruik: 5.9 l/100 km
BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is inclusief BTW
Lengte: 473 cm
Breedte: 186 cm
Aantal sleutels: 2
Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - 276 per kwartaal
Emissieklasse: Euro 6
Plesman Mobility
Plesmanstraat 16
0792046061
2722 NV Zoetermeer
info@plesmanmobility.nl
www.plesmanmobility.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.730 x 1.860 x 1.674 mm |
| gewicht | 1.543 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.360 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 700 - 1.775 l |
| Inhoud brandstoftank | 58 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,6 s |
| Actieradius | 816 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 136 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Plesman Mobility
Plesmanstraat 162722 NV Zoetermeer



























