

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 15 mei 2009 |
| APK | 28 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 38.999 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 549 - € 575 |
Omschrijving
Bekijk de volledige foto reportage op onze website www.car-room.nl
Dit voertuig wordt verkocht zonder garantie.
De auto wordt aangeboden tegen een scherpe meeneemprijs en is daarom zonder aanvullende garantievoorwaarden. Wij adviseren u om het voertuig voorafgaand aan aankoop goed te (laten) controleren en eventueel zelf een externe keuring te laten uitvoeren.
Zo ingeruild bij ons binnengekomen en goed onderhouden.
De auto is voorzien van een vervangen distributieriem en rijdt en schakelt naar behoren.
Uiteraard bent u van harte welkom om de auto uitgebreid te bezichtigen en een proefrit te maken, zodat u zelf een goede indruk krijgt van de staat van het voertuig.
Heeft u vragen over de technische staat of onderhoudshistorie? Wij informeren u hier graag transparant over.
Inruil van uw huidige auto
Wilt u uw huidige auto inruilen bij de aankoop van één van onze auto's? Dat is bij ons vrijwel altijd mogelijk. Wij bekijken iedere auto zorgvuldig om tot een eerlijke en realistische inruilwaarde te komen.
✔ Auto laten beoordelen
U kunt bij ons langskomen zodat wij uw auto ter plekke kunnen bekijken en beoordelen. Woont u verder weg of wilt u vooraf een indicatie ontvangen? Dan kunt u ook eenvoudig contact met ons opnemen, bijvoorbeeld via WhatsApp. U kunt dan foto's van uw auto sturen, samen met enkele basisgegevens zoals bouwjaar, kilometerstand en eventuele bijzonderheden.
✔ Marktwaarde bepalen
Wanneer wij een duidelijk beeld hebben van de auto, bekijken wij wat de verwachte verkoop- of marktwaarde is. Dit doen wij door het huidige aanbod van vergelijkbare auto's te analyseren en met elkaar te vergelijken.
✔ Inruilwaarde vaststellen
Op basis van deze informatie bepalen wij, in overleg met u, een passende en marktconforme inruilwaarde.
Zo weet u precies waar u aan toe bent en kunnen we samen tot een transparante en eerlijke deal komen.
Video bezichtiging op afstand - Transparant en persoonlijk
Heeft u een auto bij ons gezien maar wilt u eerst extra zekerheid voordat u langskomt? Dan bieden wij een digitale bezichtiging op afspraak via FaceTime, WhatsApp of Skype.
Tijdens een live videogesprek kunnen wij:
✔ De auto voor u starten (koud of warm)
✔ Het interieur en exterieur uitgebreid tonen
✔ Inzoomen op velgen, lakwerk, bekleding en opties
✔ Eventuele gebruikssporen eerlijk laten zien
✔ Al uw vragen direct beantwoorden
Daarnaast kunnen wij op verzoek een uitgebreide, persoonlijke video-opname van de auto maken. In deze video lopen wij rustig rondom en door het voertuig, benoemen wij alle belangrijke punten en lichten wij specifieke details toe die voor u van belang zijn.
Zo krijgt u een volledig en transparant beeld van de auto — zonder dat u direct hoeft langs te komen.
Belt u gerust voor een afspraak buiten onze openingstijden.
U kunt bij The Carroom tot 22:00 bezichtigen, proefrijden en overschrijven.
Alle typfouten en verkeerde informatie voorbehouden.
www.car-room.nl
036-303 30 46
06-24151340 (ook via WhatsApp)
Aanvullende opties en accessoires
Interieur & Comfort
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Overige
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2007 - 2011
Modelcode: 5N
Maten en gewichten
Laadvermogen: 575 kg
Wielbasis: 260 cm
Interieur
Interieurkleur: Metropolis, zwart
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 189 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,4 mg/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,7 l/100km (1 op 13,0)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
Garantie: Meeneem prijs
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Meeneem prijs: Dit voertuig wordt verkocht zonder garantie
Dit afleverpakket bevat: Meeneem prijs
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, DE 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
Overige informatie
Storingsmelding: Nee
Meer informatie
Neem voor meer informatie contact op met Jort Oranje


Op de rollenbank - Volkswagen Tiguan 1.4 TSI
- Op de rollenbank
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.968 cc |
| Max. vermogen | 103 kW (140 pk) |
| Max. koppel | 320 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.427 x 1.809 x 1.686 mm |
| gewicht | 1.565 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.140 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 470 - 1.510 l |
| Inhoud brandstoftank | 64 l |
| Topsnelheid | 186 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,5 s |
| Actieradius | 888 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,7 l/100km (1 op 13,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| CO2-uitstoot | 189 g/km |
| Energielabel | E |
Opties
The Carroom
Antennestraat 561322 AS Almere




























































