
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Volkswagen Tiguan Allspace
1.5 TSI Life 7p. 7-ZITS | NAVIGATIE | ACHTERUITRIJCAMERA | ELEKTRISCHE ACHTERKLEP

Volkswagen Tiguan Allspace
1.5 TSI Life 7p. 7-ZITS | NAVIGATIE | ACHTERUITRIJCAMERA | ELEKTRISCHE ACHTERKLEP
€ 34.440202369.872 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Datum eerste toelating | 13 maart 2023 |
| APK | 13 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 51.693 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
Strakke lijnen en klassieke vormen die evenwichtig zijn geproportioneerd: de Volkswagen Tiguan Allspace is een stijlvolle en markante verschijning op de weg. Zijn krachtige motor en doordachte onderstel maken bovendien alle verwachtingen waar. Een belangrijke eigenschap van iedere Volkswagen is zijn duurzaamheid. Dat ziet u ook aan deze Tiguan Allspace. De aandrijving van deze Volkswagen wordt verzorgd door een viercilinder benzinemotor en een automatische transmissie. Geen stramme rug- en beenspieren meer dankzij de comfortstoelen. Met een druk op de knop gaat de elektrische achterklep open. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, geluidsisolerende ramen, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Met het digitale dashboard kunt u de cockpit-interface naar uw voorkeur instellen. Achteruitrijden en inparkeren worden een eitje dankzij de achteruitrijcamera. Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot uw voorligger. Functies activeren en storingen opsporen? Bij deze auto gaat het eenvoudig via uw smartphone. Overal en altijd. U weet altijd waar u moet zijn, dankzij het navigatiesysteem. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van automatische airconditioning, sportstuur met schakelpaddels, draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor en automatisch dimmende binnenspiegel.
In deze auto zijn verschillende technologieën aanwezig die voor u het verkeer en de omgeving in de gaten houden en die desnoods ook kunnen remmen of bijsturen. Onderweg fungeert de verkeersbord-detectie als het ware als uw bijrijder en attendeert u op de verkeersborden langs de weg. Voorzien van het Lane-keeping systeem. Ofwel: blijf automatisch in je baan. Forward collision warning waarschuwt bij een dreigende aanrijding met een voorligger. Met voorzieningen als hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
Wilt u deze auto bekijken en er eventueel mee rijden? Mail ons dan of bel ons, zodat we de auto voor u klaar kunnen zetten.
Wilt u meer weten over deze auto of een afspraak voor bezichtiging maken, bel dan met Bochane Apeldoorn Occasions afdeling verkoop en vraag naar één van de verkoopadviseurs of stuur een e-mailbericht naar bochane-apeldoorn@bochane.nl.
Autobedrijf Bochane Apeldoorn Occasions behoort tot de in de regio welbekende Bochane Groep. Er staat voor ieder merk een vakkundig team klaar voor u! Dat betekent dat u verzekerd bent van een schat aan ervaring, kennis en de hoogst denkbare service. Autobedrijf Bochane beschikt o.a. over een eigen leaseafdeling en verhuurmaatschappij. Daarnaast kunnen wij verzekeringsoffertes aanbieden.
Ons verkoopteam kan ook bemiddelen indien u de aanschaf overweegt van één van de andere automerken die de Bochane Groep levert of als u een interessante occasion heeft gezien op één van onze andere vestigingen.
We maken graag een offerte voor u of bieden u een vrijblijvende proefrit aan.
De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan.
Graag tot ziens bij Bochane Apeldoorn Occasions!
Aanvullende opties en accessoires
- airco separaat achter
- Audio-installatie
- Autonomous Emergency Braking
- binnenspiegel automatisch dimmend
- chroom delen exterieur
- comfortstoel(en)
- Extra getint glas
- geluidsisolerend glas
- Multimedia-pakket (draadloze telefoonlader)
- multimedia scherm klein
- parkeersensor voor en achter
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Warmtewerende voorruit
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2024
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 737 kg
Wielbasis: 279 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Leaseprijs: full operational lease € 704 p/m (48 maanden, 10.000 km); private lease € 749 p/m (48 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Garantie: Wettelijke garantie
Garantie: 12 maanden
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard Afleverpakket (inbegrepen):
- Geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- Technisch inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck; Wettelijke garantie (12 maanden garantie) - Basis Afleverpakket (€ 795 meerprijs):
- Minimaal 1 jaar geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- 6 maanden / 7500 KM vrij van onderhoud
- Complete reinigingsbeurt binnen en buiten
- Technische inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
- Vervangend vervoer tegen gereduceerd tarief tijdens garantie werkzaamheden
- € 25,- brandstof of volle accu
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard Afleverpakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Wettelijke garantie (12 maanden garantie); 6 maanden / 7500 KM vrij van onderhoud, Minimaal 1 jaar geldige APK, Technische inspectie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, NL 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.730 x 1.840 x 1.674 mm |
| gewicht | 1.553 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.290 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 760 - 1.920 l |
| Inhoud brandstoftank | 58 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,6 s |
| Actieradius | 816 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,1 l/100km (1 op 14,1) |
| CO2-uitstoot | 157 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Bochane Apeldoorn Occasions
Steenbokstraat 97324 AZ Apeldoorn





























