
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Volkswagen Tiguan Allspace
1.5 TSI R-Line Business Pano Matrix ACC CarPlay
€ 39.864202471.361 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 9 januari 2024 |
| APK | 9 januari 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 59.769 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Airco separaat achter
- Audio-installatie
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Draadloze telefoonlader
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Matrix LED koplampen
- R-Line Exterieur
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Variabele stuuroverbrenging
Veiligheid
- Bots herkenning en activatie
- Extra getint glas
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurhulp
Overig
- Assistance pakket (Bots herkenning en activatie)
- Onderhoudshistorie ingesloten (laatste foto)
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 235/55 R18
Laadvermogen: 731 kg
Wielbasis: 279 cm
Interieurkleur: Stoelverwarming
Emissieklasse: Euro 6
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Bedrijfsinformatie
Wij bieden alleen de beste ex-leaseauto’s aan, grondig (ook de SOH van de batterij) gecontroleerd en technisch 100% in orde. Direct kopen bij de leasemaatschappij, zonder verborgen kosten. Onze auto's hebben een lage kilometerstand en een transparante onderhoudshistorie. Inruil en financiering zijn mogelijk. Uiteraard leveren wij onze auto's inclusief 12 maanden wettelijke garantie.
Meer info en ons actuele aanbod vind je op de website. Voor vragen of interesse kun je contact opnemen via e-mail, WhatsApp, telefoon of een digitale afspraak maken via Skype of Zoom.
Mobility Service
Den Haag & Eelde (Showroom Den Haag)
Whatsapp: 0646728013
E-mail: edwin@mobilityservice.nl
NL: Export is mogelijk tegen een vergoeding. Wij kunnen de auto naar elk land exporteren, zowel voor zakelijke als particuliere klanten. In veel gevallen kan de BTW worden verminderd / verlegd.
EN: Export is possible for a fee. We can export the car to any country, both for business and private customers. In many cases, VAT can be reduced / shifted.
PL: Eksport jest mozliwy za oplata. Mozemy wyeksportowac samochód do dowolnego kraju, zarówno dla klientów biznesowych, jak i prywatnych. W wielu przypadkach istnieje mozliwosc obnizenia/przeniesienia podatku VAT.
DE: Der Export ist gegen Gebühr möglich. Wir können das Auto in jedes Land exportieren, sowohl für Geschäfts- als auch für Privatkunden. In vielen Fällen ist eine Minderung/Übertragung der Mehrwertsteuer möglich.
FR: L'exportation est possible moyennant des frais. Nous pouvons exporter la voiture vers n'importe quel pays, tant pour les clients professionnels que privés. Dans de nombreux cas, la TVA peut être réduite/transférée.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.730 x 1.840 x 1.680 mm |
| gewicht | 1.509 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.240 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 760 - 1.920 l |
| Inhoud brandstoftank | 58 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,6 s |
| Actieradius | 816 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,1 l/100km (1 op 14,1) |
| Energielabel | C |
Opties
Mobility Service Nederland
IJssel 5-72491 BW Den Haag







































