
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Volkswagen T-Roc Cabrio
1.5 TSI AUT. R-Line TREKHAAK|IQ-LIGHTS|CAMERA|DODEHOEK ASSIST|CARPLAY|STOELVERWARMING|KEYLESS

Volkswagen T-Roc Cabrio
1.5 TSI AUT. R-Line TREKHAAK|IQ-LIGHTS|CAMERA|DODEHOEK ASSIST|CARPLAY|STOELVERWARMING|KEYLESS
€ 31.950202343.522 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 mei 2023 |
| APK | 30 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 52.805 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
Volkswagen T-Roc Cabrio 1.5 TSI AUT. R-Line TREKHAAK|IQ-LIGHTS|CAMERA|DODEHOEK ASSIST|CARPLAY|STOELVERWARMING|KEYLESS
- Kenteken: X-601-RX
- Merk: Volkswagen
- Model: T-Roc Cabrio
- APK tot: 30-05-2027
- Tellerstand: 43522 KM
- Carrosserievorm: Cabrio
- Aantal deuren: 2
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2023
- Transmissie: Automaat
- Kleur: grijs
- Motorinhoud: 1498 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: DXD
- Vermogen: 110 kW / 150pk
- Ledig gewicht: 1446 kg
- Max. trekgewicht: 1500 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.4 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Breedte: 181 cm
- Hoogte: 1527 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 226 - 247 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Comfort
- Regensensor
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare kap
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- Lichtmetalen velgen 18"
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- R-Line exterieur
- Sportonderstel
- Sportvelgen
- Trekhaak
- Warmtewerende voorruit
- Windscherm
Infotainment
- Audio installatie
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Velours bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Aanhanger assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Comfort sportstoel(en)
- Connected services
- Dodehoek detectie
- Draadloze telefoonlader
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Full-LED koplampen
- Hemelbekleding donker
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless entry/start
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- Luxe stoffen bekleding
- Matrix LED koplampen
- Multimedia scherm middel
- Multimedia scherm standaard
- Passagiersairbag
- R-Design exterieur
- Rijstrooksensor met correctie
- Schakelpaddles
- Sfeerverlichting
- Variabele stuuroverbrenging
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
Volkswagen T-Roc Cabrio 1.5 TSI Automaat met R-Line Pakket, van het bouwjaar Mei 2023 met 43.000KM.
Onderhoudsboekje en Nationale Auto Pas zijn aanwezig.
Onder andere uitgevoerd met de volgende luxe opties:
Adaptief Cruise Control, Automatische Airconditioning, Airbags, Armsteun, Bluetooth, Boordcomputer, Carplay, Camera achter, Dodehoek assist, Elektrische Cabrio-dak, Elektrische ramen, Elektrische spiegels + inklapbaar, Hoogte verstelbare stoelen, Hoogte verstelbare stuur, IQ Lights, Iso-fix, Keyless entry, LED koplampen, Lichtmetalen wielen, Navigatie systeem, Parkeersensoren voor + achter, Parkeer assist, R-Line pakket, Stuurbediening, Stuurbekrachtiging, Stoelverwarming, Stuurwiel verwarming, Trekhaak enz...
Kijk voor meer foto's op onze website www.amzautos.nl
Inruil van uw auto is mogelijk.
**Bent u geïnteresseerd in deze auto? Neem dan telefonisch contact met ons op of stuur ons een e-mail.
Uw eigen auto inruilen is ook mogelijk, gegevens en foto's van uw huidige auto kunt u ook via WhatsApp sturen 06-22894360
U kunt ons bereiken op 040-2827645 / 06-22894360 / info@amzautos.nl
Ook buiten de openingstijden kunt u ons bereiken op 06-22894360 / info@amzautos.nl
Of kom gezellig langs in onze showroom op De Tienden 10 in Nuenen.
Openingstijden:
Maandag: 9:00 - 17:30 uur
Dinsdag: 9:00 - 17:30 uur
Woensdag: Alleen op afspraak geopend
Donderdag:9:00 - 17:30 uur
Vrijdag: 9:00 - 17:30 uur
Zaterdag: 9:15 - 17:00 uur
Zondag: Alleen op afspraak geopend**
Amz Auto's
De Tienden 10
5674TB Nuenen
040 282 76 45
06 22 89 43 60
info@amzautos.nl
www.amzautos.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.271 x 1.810 x 15.270 mm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| gewicht | 1.446 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.910 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 284 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 203 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,6 s |
| Actieradius | 781 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,4 l/100km (1 op 15,6) |
Opties
AMZ Auto's
De Tienden 105674 TB Nuenen




























