
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Volkswagen T-Roc Cabrio
1.5 TSI R-Line NAVI | TREKHAAK | RACING BLUE | BOVAG !!
€ 39.800202514.236 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 21 mei 2025 |
| APK | 21 mei 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 57.300 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
Welkom bij Autocentre Van Der Welk,
Heeft deze auto uw interesse gewekt maar heeft u nog vragen? Voel u niet bezwaard om te bellen of te whatsappen, wij staan u graag te woord!
Wij zijn 7 dagen per week telefonisch bereikbaar van 09:00 tot 21:00.
Ook zijn wij 7 dagen per week geopend op afspraak.
Tel. 0648766917
Al onze auto’s worden aangeboden met 12 maanden BOVAG garantie en de prijs is de prijs dus geen afleverkosten. U krijgt 12 maanden APK keuring, afleverbeurt, schone en gepoetste auto en minimaal een half volle tank.
Financial lease behoort bij ons ook tot de mogelijkheden, graag contact opnemen voor meer informatie.
U wordt vriendelijk verzocht een afspraak te maken om de auto te komen bezichtigen, zodat wij de auto klaar kunnen zetten en teleurstelling te voorkomen.
Wilt u een inruil voorstel? Graag foto’s, km-stand en eventuele schades of defecten whatsappen naar 06-48766917, dan ontvangt u zo snel mogelijk een juiste en eerlijke inruilprijs. ( wij ruilen alles in denk hierbij aan een motor, scooter, boot, aanhanger Etc. )
Voor onze actuele aanbod kijk op WWW.WELK.NL
Met vriendelijke groet en tot snel ! Bij Autocentre Van Der Welk.
LET OP ! Wij adverteren via een adverteerders systeem. De uitvoeringen en optielijst kunnen afwijken, er worden geen rechten ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Controleer altijd zelf de uitvoering en opties die voor u belangrijk zijn voordat u de beslissing neemt.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- R-Line Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- chroom delen exterieur
- elektrisch vouwdak
- LED mistlampen
- Teal Blue - cabriodak in zwart (B2PA)
- Warmtewerende voorruit
Infotainment
- Digital Cockpit Pro (26 cm) (9S0)
- Telefoonvoorbereiding Comfort (9IJ)
Interieur & Comfort
- Airconditioning automatisch, 2-zone (Climatronic) (9AK)
- comfort sportstoel(en)
- hemelbekleding donker
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- variabele stuuroverbrenging
Veiligheid
- aanhanger assistent
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Elektronisch sper differentieel
- Rijstrooksensor met correctie
Overig
- Assistance Pakket (Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp, file assistent) (W99)
- Comfort Pakket (voorstoelen verwarmd) (W43)
- Exterieur Pakket Black Style (buitenspiegels in andere kleur, zwarte glans (piano)lak interieur afwerking) (WBS)
- Koplampverlichting LED Matrix (IQ.Light) (matrix LED koplampen) (PXC)
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 464 kg
Wielbasis: 263 cm
Interieurkleur: Titanium black/flint grey (UM)
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Inbegrepen afleverpakket: 12 MAANDEN BOVAG GARANTIE: Deze auto wordt u aangeboden incl. 12 maanden BOVAG garantie
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, NL 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.280 x 1.810 x 1.527 mm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| gewicht | 1.446 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.910 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 284 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 203 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,6 s |
| Actieradius | 781 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,4 l/100km (1 op 15,6) |
| CO2-uitstoot | 142 g/km |
Opties
Autocentre Van der Welk
Lingeweg 46686 BW Doornenburg










































