

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 26 april 2024 |
| APK | 26 april 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 32.985 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
- 17" lichtmetalen velgen "Bangalore" (PJ3)
- Airconditioning automatisch, 2-zone (Climatronic) (9AK)
- Comfort Pakket (voorstoelen verwarmd) (W24)
- Parkeersensoren voor en achter (Park Distance Control) (7X2)
- Reflex Silver (8E8E)
- aanhanger assistent
- Autonomous Emergency Braking
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch instel-, verwarm- en inklapbaar (WF1)
- geluidsisolerend glas
- Instructieboekjes aanwezig
- lendesteunen (verstelbaar)
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- Rookvrij
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- telefoonintegratie
- Thuiskomer
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Warmtewerende voorruit
- Zijruiten achter en achterruit getint (65% lichtabsorberend) (4KF)
Bijzonderheden
Hele nette T-Cross 116PK in de completere LIFE EDITION uitvoering. De auto is voorzien bij 15000 km van nieuwe All Season banden. De onderhoudsbeurt hebben wij uitgevoerd.
BEDRIJFSINFORMATIE
Auto Edison is sinds 1964 een full-service autobedrijf met een mooie voorraad van rond de 25 auto's. Het gaat hier vaak om zeer jong gebruikte occasions, Wij leveren onze auto's altijd met 12 maanden BOVAG garantie. Daarbij hebben veel van onze occasions nog een resterende Europese fabrieksgarantie. Wij rekenen GEEN kosten rijklaar maken!
Wij zijn een enthousiast familiebedrijf met de service van een dorpsgarage. Benieuwd naar hoe onze klanten een aankoop bij ons ervaren? Bekijk dan eens onze onafhankelijke reviews op de website. Hier zijn wij vanzelfsprekend enorm trots op. ( www.edisonauto.nl/klantenvertellen )
Bent u enthousiast geworden over deze auto? Wij nodigen u van harte uit om bij ons in 's-Gravenzande een proefrit te komen maken. Bel 0174415151 of Whatsapp ons op dit zelfde nummer om een afspraak te maken.
Mocht u een auto in willen ruilen zien wij het voertuig altijd het liefst met eigen ogen, maar voor een goede prijsindicatie kunt u ons ten alle tijden per Whatsapp contacten. Hierbij vragen wij dan wel om wat duidelijke foto's van het voertuig te sturen en daarbij wat extra informatie over het voertuig op te geven.
Contact via Whatsapp: +31174415151 of gebruik de volgende link: https://wa.me/31174415151
Openingstijden verkoop:
Maandag t/m Vrijdag : 09:00 tot 17:30
Zaterdag van : 10:00 tot 13:00
Zondag gesloten
DISCLAIMER: Deze advertentie m.b.t. opties en specificaties van deze auto hebben we met zorg samengesteld. Voor eventuele fouten willen wij ons excuseren. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Check daarom bij de aankoop van de auto altijd goed of de auto beschikt over opties die voor u van belang zijn, zo kunnen we teleurstellingen voorkomen.
Meer informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 17
Laadvermogen: 580 kg
Wielbasis: 255 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: GARANTIE
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden)
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, DE 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: All-seasonbanden

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.127 x x 1.573 mm |
| gewicht | 1.170 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 630 kg |
| Inhoud bagageruimte | 455 - 1.281 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,1 s |
| Actieradius | 714 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| CO2-uitstoot | 128 g/km |
Opties
Auto Edison B.V.
Edisonstraat 12691 GT 's-Gravenzande














































